Çözüldü PCI Wİ-Fİ adaptör vs USB Wİ-Fİ adaptör

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Onu bilmiyorum ama biraz kurulum videolarına bakayım.

Bilgisayara kablo ile bağlayacağından bilgisayar üstünden şifre girebilmen lazım aslında.
Normal USB adaptörü gibi olsa gerek. Ancak baktığımda özellikleri beni baya heyecanlandırdı. Bakalım alınca göreceğiz :)

@Mithat Berhan @painkiller Adaptöre baktım da, modem bana ait değil. WPS tuşuna basmam şart mı? Yoksa ilk modem kurulumu için mi diyorlar? (Suriyeliler sağ olsun, internetlerini sömürdüğüm için)
Kurulum videosuna bir bakmak lazım YouTube üzerinden. Belki tanıtmak için gerekiyordur cihazları. Ama kullanan bir arkadaş vardı hiç WPS’den bahsetmemişti.

Bu modelin bir de şöyle bir avantajı olabilir.
Mesela kablosunu daha uzun yapıp, daha iyi çeken bir yerde duvara da sabitleyebilirsin.

Kasanın üstünde durmak zorunda değil.
Mesafe olarak 4 metre civarıdır, ancak ileride de çok lazım olur. QP Bilişime WPS hakkında mesaj yazdım. Umarım direkt yazılımını yükleyip kullanabilirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı