PcKolik alışveriş deneyimim

Mr.Kitty

Hectopat
Arkadaşlar bir süre önce indirim varken XPG Defender Pro bilgisayar kasası almıştım. RGB'lerinde sorun olduğu için servise gönderdim ve değişim iade onayı aldı.
Bu gerekçeyle PcKolik firmasına başvurup gerekli belgeleri mail olarak attım. Ürünün ücret iadesi yapılacağı söylendi fakat neredeyse 40 gün oldu ve her arayışımda ilettik size geri dönüş sağlanacak patronumla bizzat görüştüm diyerek klişe saçma sapan cevaplarla beni geçiştirip oyalıyorlar. Ve halen başladığım yerdeyim. Arayan soran yok Yani büyük bir firma olmasa bin lira gibi paranın üzerine yatacağını düşüneceğim. Güzel bir indirim olmadığı sürece size tavsiyem bu firmadan uzak durmanız. Çünkü yaşadığınız problemlere çare olma konusunda bayağı düşükler müşteri memnuniyeti sıfır.

Bu konuyu açığa kavuşturmak adına bu durumda ben ne yapmalıyım sizce?

Arkadaşlar bir süre önce indirim varken XPG Defender Pro bilgisayar kasası almıştım. RGB'lerinde sorun olduğu için servise gönderdim ve değişim iade onayı aldı.
Bu gerekçeyle pckolik firmasına başvurup gerekli belgeleri mail olarak attım. Ürünün ücret iadesi yapılacağı söylendi fakat neredeyse 40 gün oldu ve her arayışımda ilettik size geri dönüş sağlanacak patronumla bizzat görüştüm diyerek klişe saçma sapan cevaplarla beni geçiştirip oyalıyorlar. Ve halen başladığım yerdeyim. Arayan soran yok yani büyük bir firma olmasa bin lira gibi paranın üzerine yatacağını düşüneceğim. Güzel bir indirim olmadığı sürece size tavsiyem bu firmadan uzak durmanız. Çünkü yaşadığınız problemlere çare olma konusunda bayağı düşükler müşteri memnuniyeti sıfır.

Bu konuyu açığa kavuşturmak adına bu durumda ben ne yapmalıyım sizce?

Tüketici hakem heyeti merhaba diyor.

Tüketici hakem heyeti merhaba diyor.

40 gün niye bekledin ki? Geri ödemeyi onayladılarsa banka sisteminde görünür, görünmüyorsa onaylanmamış demektir. THH'e başvur geç.

Sanırım öyle yapacağım. Şikayet edilecek firma bilgileri kısmında:
Firma ünvanı, Vergi numarası, Mersis numarası istiyor bunları biliyor musunuz?

Sanırım öyle yapacağım. Şikayet edilecek firma bilgileri kısmında:
Firma ünvanı, Vergi numarası, Mersis numarası istiyor bunları biliyor musunuz?

Fatura bilgisi adı altında gerekli bilgiler varmış halletim arkadaşlar.

Konuyu hortlatıyorum ama pckolikten alışveriş yapmayin pişman olursunuz. Müşteri memnuniyeti 0

Pckolikten PC almayın aldırtmayın.

Son düzenleme:
Konuyu hortlatıyorum ama pckolikten alışveriş yapmayin pişman olursunuz. Müşteri memnuniyeti 0

Pckolikten PC almayın aldırtmayın.
hocam memnun olanlar da var technopat yöneticisi güvenilir diyor o ne olacak

Hocam memnun olanlar da var Technopat yöneticisi güvenilir diyor o ne olacak.

Memnun olabilirler belki önceden iyiydi. Satın aldığım siparişi iptal etmeleri 1ayı buldu ve görülen mesajlara görüldü atıp müşteri hizmetlerine bağlanılmıyordu. Instagram postlarına yorum attığımda ise yorumu siliyorlardı. Çok güvenilir sanmam.

Memnun olabilirler belki önceden iyiydi. Satın aldığım siparişi iptal etmeleri 1ayı buldu ve görülen mesajlara görüldü atıp müşteri hizmetlerine bağlanılmıyordu. Instagram postlarına yorum attığımda ise yorumu siliyorlardı. Çok güvenilir sanmam.
bilmiyorum hocam bakıp göreceğim güvenilir yorumlara bakıp 8.200 liralık sipariş verdim 3. gün oldu kargolamalarını bekliyorum yani montaj gereken bir sipariş değil boş kasa aldım ama instagramdan dönüş sağlayıp kargolyacagız dediler bakalım endişe içinde bekliyorum.

canım sıkılmaya başladı bugünde kargolamadılar mesai saatleri bitiyor sanırım kargolamayacaklar bugün de, yani montaj yok sadece boş bi kasa aldım bunu neden buladar bekletirler anlamıyorum 4 gün oluyor

Son düzenleme:

Geri
Yukarı