PC'nin ekranı kendi kendine kapandı

"PHANTOM"

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba. Oyunun tam ortasında PC'nin ekranı kapandı. Normalde hiç yapmazdı böyle bir şey. Tekrardan PC'yi açmaya çalıştığımda açılmadı reset attım bende öyle açıldı. Sorun nedir? Zaten kapanırken PC uyku moduna geçiyor yazısı görmüştüm. Sıcaklıklar normaldi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hata tekrarlamaz ise sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Sistemler birçok sebepten ötürü, nadiren de olsa kararsız duruma geçebiliyor. Eğer mavi ekran hatası aldıysanız dosyaları paylaşın. Bilgili bir arkadaş elbet vardır.

Şarjınızı kontrol ettiniz mi? :)
Şaka bir yana, oyun sisteme fazla yük bindirmiş gibi duruyor. Sistem de kendini durdurmuştur. Bu yüzden olmuştur. Bir de, açılmadan nasıl sıfırladınız?

Hata tekrarlamaz ise sıkıntı yaratacağını sanmıyorum. Sistemler birçok sebepten ötürü, nadiren de olsa kararsız duruma geçebiliyor. Eğer mavi ekran hatası aldıysanız dosyaları paylaşın. Bilgili bir arkadaş elbet vardır.
Mavi ekran vermedi aniden ekran karardı.Klavye ve mausenin ışıkları gidip geliyordu.Sicakliklarda normaldi.

@"PHANTOM"
Bana bir şey demiyor musun :D
Açılmadan nasıl sıfırladınız yazmışsın.Kasanın tuşuna basarak reset attım.Oynadığım oyun Deceit ti bu arada.Gta 5 bile yormuyorken sistemi bu oyun hiç yormaz heralde.
Açılmadan nasıl sıfırladınız yazmışsın.Kasanın tuşuna basarak reset attım.Oynadığım oyun Deceit ti bu arada.Gta 5 bile yormuyorken sistemi bu oyun hiç yormaz heralde.
Acaba yanlışlıkla klavyeden bir tuşa basarakmı ekranı kapattım acaba.

@"PHANTOM"
Dizüstü diye düşünmüştüm. Oyun+ arka plan güncellemesi gelmiş olabilir.
@"PHANTOM"
Bir tuşa bassan bilgisayar sonra açılırdı ama.
Diğerki oyunlarda hiç karşılaşmadım bu sorundan.Dün bir tane oyuna girerken kernel security check failure adlı yeşil ekran hatası almıştım.Bunla alakalı olabilirmi?Bütün sürücüler güncel.

Geri
Yukarı