"PC'nizin/Aygıtınızın onarılması gerekiyor" hatası

İbrahimTunx

Decapat
Daha fazla  
Bilgisayarda oyun oynuyordum. Sonra sistem ayarları galiba, oraya girdim ve normal yüklemeyi seçtim. Sonra oyunla alakali 1 2 şeyi kapattim ve yeniden başlat yaptim. Bu hatayı almayı başladım. Yardım etmeniz lazım Hata kodu bazen değişiyor. Şu an 0xc000000e, bazen 0xc0000098 oluyor. 1 SSD 1 HDD var. Nasıl kurtaracağım? Baslatiyorum, bir süre sonra kapaniyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarda oyun oynuyordum. Sonra sistem ayarları galiba, oraya girdim ve normal yüklemeyi seçtim. Sonra oyunla alakali 1 2 şeyi kapattim ve yeniden başlat yaptim. Bu hatayı almayı başladım. Yardım etmeniz lazım hata kodu bazen değişiyor. Şu an 0xc000000e, bazen 0xc0000098 oluyor. 1 SSD 1 HDD var. Nasıl kurtaracağım? Baslatiyorum, bir süre sonra kapaniyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galiba senin oyun neyse sorun onda veya Windows yazılımın.
İstersen CMD'yi yönetici olarak çalıştır bu 2 komutu sırayla kopyala yapıştır
DISM.exe /online /cleanup-image /scanhealth / entere bas

DISM.exe /online /cleanup-image /restorehealth entere bas ve bekle.

Bilgisayarda oyun oynuyordum. Sonra sistem ayarları galiba, oraya girdim ve normal yüklemeyi seçtim. Sonra oyunla alakali 1 2 şeyi kapattim ve yeniden başlat yaptim. Bu hatayı almayı başladım. Yardım etmeniz lazım hata kodu bazen değişiyor. Şu an 0xc000000e, bazen 0xc0000098 oluyor. 1 SSD 1 HDD var. Nasıl kurtaracağım? Baslatiyorum, bir süre sonra kapaniyor.

Windows'un orijinal mi?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı