PCSX2 - PlayStation 2 (PS2) Emülatörü 1.0 Sürümüne Ulaştı

Makaleler
289
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522743131
PC ve diğer platformlar için yapılmış olan en iyi PS2 emülatörü olan PCSX2, nihayetinde 1.0 sürümüne ulaştı ve herkes için indirilmeye açıldı.

Artık çoğu oyunu sorunsuz destekleyen emülator, karmaşık ve ince ayarlara gereksinim duymuyor.

Eskisinden çok daha kararlı çalışan bu yeni sürüm ile PS2 oyunlarını Full HD oynamak mümkün.

Download: PCSX2 - PlayStation 2 (PS2) Emulator Public Version 1.0

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Gerçekten yararlı bir program. Mesela ben bir gamepad aldım ve God of War 2 'yi böyle bitirdim. Sistemimde öyle ahım şahım birşey değildi. Recep abi demeyi unutmuş emulatorü indirdikten sonra bios indirmeyi unutmayın. Google'da bir arama ile bulunabilir ;)

Dostlar; Call of Duty 2 favorim oyunu mudur ve ona benzer ve onun ardından çıkmış olan Call of Duty 3 oyunu bildiğiniz üzere PS2'ler için piyasaya sürüldü. Yani PC için yayınlandı.

Lakin uzun zamandır ararken PS2 emülatör programı vasıtasıyla play stationlardaki oyunları pc lerimizde oynayabilecegimizi ögrendim. Bugün bir emülatör kurdum ayarları yaptım. Lakin bir yerde takıldım ve yardıma ihtiyacım var.

Call of Duty 3'ü iso olarak indirdim elimde mevcut. PS2 emülatörü açıyorum browser ve config cıkıyor. Browseri tıklıyorum memory cardlar geliyor. Formatla diyorum vs tamamdır. Yeniden acıyorum yine kartlar cıkıyor ve bu defa no data uyarısı veriyor.

Oyunu acamadım gitti bi türlü. Şu konuda bilgisi olanlar yardımcı olursa cok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
İndirdiğiniz ISO PS2 ISO'su mu? Bir de bu oyun PC'ye çıkmadı mı?

Evet ISO dosyası ve ps2 için. Zaten bu oyunun PC için olanı çıkmadı. Oyun PC'ye çıkmadı mı derken tam olarak neyi kast ediyorsunuz ? ISO dosyasını PC'ye indirdim ve emülatörde ISO'yu gösterdim. Ayrıca CD'den aç ayarından denedim. Daemon Tools'la bu ISO dosyasını sanal sürücüye yerleştirdim lakin yerleşmede. Ordan da çözüme ulaşamadım yani.

Team viewer üzerinden yardıma da açığım. Lakin anladığım kadarıyla asıl sorunum memory kart olayı. Formatla diyorum sonra browser'da yine o kısım çıkıyor karşıma. Sonra no data hatası alıyorum.

Acaba iso dosyasında sorun varda ondan dolayımı bu ekran ve hatayı alıyorum? Eğer öyle ise bana ufak boyutlu bir PS2 oyun ismi söylerseniz torrentten indirip o iso dosyasınıda deneyebilirim. Yine aynı sorunu alırsam sorun farklı diyebilirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı