Pcsx4 işe yarıyor mu?

viceofhumanity

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
rtx yok i9 yok monitör 60 hz
Eskiden PS 4'üm varken bir sürü sevdiğim oyun vardı ama ben PS 4'ü sattım 6 8 ay sonra falan aklıma geldi dedim nereden oynayabilirim aklıma emulatör geldi biraz araştırdığımda en iyisinin pcsx4 olduğunu gördüm sitesine girdim indire bastım indirme sırasında onaylamak için test var dedi. Başka siteye yönlendirdi ama antivirüs siteyi blokladı şimdi bende bunu sormaya geldim pscx4 işe yarıyor mu? İşe yarıyorsa bir şekilde indiririm ama işe yaramazsa boşu boşuna risk almanın manası yok. Onun yerine önerebileceğiniz başka PS4 emulatörleri var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden PS 4'üm varken bir sürü sevdiğim oyun vardı ama ben PS 4'ü sattım 6 8 ay sonra falan aklıma geldi dedim nereden oynayabilirim aklıma emulatör geldi biraz araştırdığımda en iyisinin pcsx4 olduğunu gördüm sitesine girdim indire bastım indirme sırasında onaylamak için test var dedi. Başka siteye yönlendirdi ama antivirüs siteyi blokladı şimdi bende bunu sormaya geldim pscx4 işe yarıyor mu? İşe yarıyorsa bir şekilde indiririm ama işe yaramazsa boşu boşuna risk almanın manası yok. Onun yerine önerebileceğiniz başka PS4 emulatörleri var mı?

Sadece 2D oyunları oynatabiliyor piyasada hala düzgün çalışan PS4 emulstoru yok hepsi sadece Sonic mania gibi oyunları oynatabiliyor.

PS3 ile PS4’ü karşılaştıran arkadaşlara söylemek istiyorum, PS3’ün Cell mimarisini unutuyorsunuz. PS4 emüle etmesi çok daha kolay bir konsol aslında. Konsolun gücü ile emüle etmedeki zorluğu doğru orantılı değil. Mesela Xbox 360 emüle etmek, PS3’e göre daha kolaydır ve Xbox 360 daha güçlüdür. Şimdilik PS4 emülatörleri sadece 2D oyun oynatabiliyor. En iyi Persona 5 ana menüsüne girebildiğini gördüm. Ama bundan birkaç sene sonra emin olun mümkün olacak. Hatta muhtemelen biz PS4’ü emüle ederken PS3 emüle etmede hala sorun yaşayacağız.

Geri
Yukarı