PC'ye virüs girdikten sonra Valorant açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 10

ULUTARKAN

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle herkese iyi bir gün geçirmesini diliyorum. Sevgiyle selamlıyorum. Geçen bir Türkçe yama yükleyim dedim, daha kurmadan sisteme reklam virüsü, dandik antivürüs programı falan bulaştı. Geri kaldırdıktan sonra Valorant gireyim dedim, oyuna hesabımı girip giriş yaptıktan sonra farenin yanında yükleme işareti dönüp dönüp duruyor. İnternette tonla çözüm denedim, hiçbiri olmuyor. Sürücülerim de güncel. Yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.

Öncelikle herkese iyi bir gün geçirmesini diliyorum. Sevgiyle selamlıyorum. Geçen bir Türkçe yama yükleyim dedim, daha kurmadan sisteme reklam virüsü, dandik antivürüs programı falan bulaştı. Geri kaldırdıktan sonra Valorant gireyim dedim, oyuna hesabımı girip giriş yaptıktan sonra farenin yanında yükleme işareti dönüp dönüp duruyor. İnternette tonla çözüm denedim, hiçbiri olmuyor. Sürücülerim de güncel. Yardımcı olabilirseniz çok teşekkür ederim.
Şifreniz çalınmış olabilir mi?

Yüklenen AV yi silmek ile iş bitmemiş sanırım sağlam bir av yükleyip tam tarama yapın.

Kaspersky ve Malwarebytes kurun, tam tarama yapın. Sistemde Valorant şifrenizin kayıtlı olduğu bir dosya var mıydı ayrıca? Eğer virüs varken Valorant'a giriş yaptıysanız keylogger'da yemiş olabilirsiniz. Diğer hesaplarınızı kontrol edin ama etmeden önce yukarıda belirttiğim AV'lar ile tarama yapın.

Yooo kayıtlı değildi. Farklı farklı hesaplardanda girmiyor. Kaç defa oyunu silip yeniden kurdum. Bir tarama yapacağım müsait bir zamanda.
O zaman oyun dosyalarıyla alakalı bir sorun var, ayrıca format en son seçenek şimdi gaza gelip format falan atmayın aman diyeyim. Dosyaları doğrulayın, eğer hata verirse hata raporu oluşturursunuz.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı