PC'yi satıp PS4 almak mantıklı mı?

Rudich

Centipat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Benim GTX 750 Ti 2 GB ekran kartına, onu besleyebilen i3 4170 işlemcisine ve 8 GB DDR3 RAM'e sahip bir bilgisayarım var.

Normalde LoL ve Valorant tarzı oyunlar oynuyordum fakat yaklaşık bir - bir buçuk senedir bunlardan elimi çekip singleplayer oyunlara ve yarış oyunlarına ağırlık vermeye başladım. Artık bilgisayarım 2018'de çıkan oyunları dahi kaldırmıyor ve karşımda o oynayamadığım ve insanların öve öve bitiremediği veya ilgimi çeken oyunları görünce diğer oyunlara pek giresim kalmıyor.

Benim planım PC'yi satıp PS4 ve direksiyon seti almak. Sizce bu doğru bir karar olur mu? Yazarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle merhaba. Benim GTX 750 Ti 2 GB ekran kartına, onu besleyebilen i3 4170 işlemcisine ve 8 GB DDR3 RAM'e sahip bir bilgisayarım var.

Normalde LoL ve Valorant tarzı oyunlar oynuyordum fakat yaklaşık bir - bir buçuk senedir bunlardan elimi çekip singleplayer oyunlara ve yarış oyunlarına ağırlık vermeye başladım. Artık bilgisayarım 2018'de çıkan oyunları dahi kaldırmıyor ve karşımda o oynayamadığım ve insanların öve öve bitiremediği veya ilgimi çeken oyunları görünce diğer oyunlara pek giresim kalmıyor.

Benim planım PC'yi satıp PS4 ve direksiyon seti almak. Sizce bu doğru bir karar olur mu? Yazarsanız sevinirim.
LoL oynamıyorsan almak mantıklı olabilir. Ama series S almanı tavsiye ederim tabi bütçen varsa. Hem Gamepassden yararlanırsın hemde daha yeni bir konsol ömrü daha uzun.

Bence değil, ileride oyun dışında illa ki ihtiyacın olur. Ders olur, iş olur. Bu tarz ihtiyaçlarını nasıl gidereceksin?

Ps4 de oyunlar çok pahalı. Abonelik alırsan fena olmayan oyunlar geliyor ancak! Xbox game pass varken ben hiç bir şeyi karşılaştıramam. 400 tane oyunun 30 tl olması çok iyi.

Hocam 2. elde PS4 temizlerei ne yazıkkı 3K+dan satılıyor su anda G29 gibi bir direksiyon seti de su anda 5-6k arası bir fiyatı var yani sana oyun filan derken 10k mal olacak bir PS4 (PSN hesabı filan hepsi dahil) bence GTX 970 gibi bir kart ve + 8 GB RAM'le bir de SSD alırsan ortlama 5K gibi bir maliteti olacak sana PC de biraz daha idare edebilrisin
Forza Horizon 5 de 1080p 60 FPS alırsın çogu PS 4 oyunu PC yede geliyor artık PS4 alınması bu devirde bence mantıklı degil.

Geri
Yukarı