PC'yi satıp PS4 almak mantıklı mı?

LoL oynamıyorsan almak mantıklı olabilir. Ama series S almanı tavsiye ederim tabi bütçen varsa. Hem Gamepassden yararlanırsın hemde daha yeni bir konsol ömrü daha uzun.

Arkadaşa katılıyorum, alacaksanız Xbox alın, malum Microsoft Activision'u satın aldı, GamePass'e 30 ₺ aylık üyelik ücret ödeyerek geçmiş ve gelecek bütün COD oyunlarını ilk günden oynayabilirsiniz ama PS 4 alırsanız her oyuna ortalama 500 ila 800 ₺ arası bütçe ayırmanız gerekecek.

Bende PS4 almadan önce oyunları çok pahalı diye hep uzak durdum. Bir insanda demedi ki bu adamların mağazasında her ay indirim oluyor diye. Ben de bunu öğrenince aldım yıllar önce PS4'ümü. Sonra her ay mağazadan indirimli oyunlardan alıp alıp oynadım. Yeni oyunlar pahalı olduğu için geriden geliyordum biraz ama olsun benim için fark etmez. Mesela God of War'u 59 TL'ye, Uncharted 4'ü 59 TL'ye, Spider-Man'ı 60 TL'ye, Witcher 3 GOTY versiyonu 35 TL'ye gibi rakamlara aldım. Hep bu fiyat bandlarında aldım oynadım oyunları. Bir kez çok para verdiğim oyun 178 TL'ye Last of Us 2 oldu ama o da değerdi gerçekten. Xbox'ta Game Pass konusu da gerçekten güzel fırsat onu da düşün.

LoL oynamıyorsan almak mantıklı olabilir. Ama series S almanı tavsiye ederim tabi bütçen varsa. Hem Gamepassden yararlanırsın hemde daha yeni bir konsol ömrü daha uzun.
abi kurtardım kenidim lol den .D
Arkadaşlar bir takım problemler oldu...

Öncelikle microsoft activison ve blizzard markalarını satın aldı'ki bu markalar fazsalaıyla büyük markalardır. Bu markalar xbox'a katıldı gibi düşüne bilirsiniz. Problem şu ki nasıl TR de play station oyuncuların %60-70 i için pes fifa makinesi ise özellikle ABD pazarı içinde bu Activison un oyunu call of duty için geçerli. Şimdi bu oyunlar muhtemelen playstation a çıkmayacak gibi düşünülüyor ve bu durumda aynı nintendo gibi playstation markası kendi içinde mecburi küçülmeye gidebilir ve bu durum fazlasıyla yüksek bütçeyle oyun yapan sony etkiliyebilir. AMA! xbox tarafında neler olucağı belli değil bukonuyu en iyi şu video ile kavrarsınız (video çok sarıyo)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

video izledikten sonra düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bide hataımda böyle pro yazı yazmadım alırım bi hll <3

Son düzenleme:
abi kurtardım kenidim lol den .D
Arkadaşlar bir takım problemler oldu...

Öncelikle microsoft activison ve blizzard markalarını satın aldı'ki bu markalar fazsalaıyla büyük markalardır. Bu markalar xbox'a katıldı gibi düşüne bilirsiniz. Problem şu ki nasıl TR de play station oyuncuların %60-70 i için pes fifa makinesi ise özellikle ABD pazarı içinde bu Activison un oyunu call of duty için geçerli. Şimdi bu oyunlar muhtemelen playstation a çıkmayacak gibi düşünülüyor ve bu durumda aynı nintendo gibi playstation markası kendi içinde mecburi küçülmeye gidebilir ve bu durum fazlasıyla yüksek bütçeyle oyun yapan sony etkiliyebilir. AMA! xbox tarafında neler olucağı belli değil bukonuyu en iyi şu video ile kavrarsınız (video çok sarıyo)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

video izledikten sonra düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Bide hataımda böyle pro yazı yazmadım alırım bi hll <3

Zaten bir videoda Enis ve Dost varsa, o videoyu izlemek bize farz olur.

Geri
Yukarı