Çözüldü PC'yi topladıktan sonra sistem çalışmıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

mert2423

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, yeni PC dizdim işlemci, anakart, RAM olarak diğerleri önceden kullandıgım parçalardı çalışıyordu. Anakart, işlemci RAM ve ekran kartını diğer kabloları taktım. Ancak bilgisayar çalışmıyor fanlar vs hiçbir tepki yok.
Sorun ne olabilir yardımcı olabilir misiniz? Teşekkürler :(

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
H610 M H, i3-12100F, RAM XPG 8x2 GB bunları aldım arkadaşlar PSU çalışıyordu daha 2 saat önce eski PC takılıyken.

Anakart kısmında hiçbir şey çalışmıyor powera basınca hiç tepki yok.

Front panel bağlantılarını yapmamışsınız!
Front panelden kasıt nedir hocam

Kasadan gelen 4 adet kablo anakarta bağlı durumda şu an

O 4 kablo haricinde pw SW- reset SW- gibi kablolar var, anakartın sağ altında beyaz olan kısımda, neyi nereye takacağınız yazar, bilgisayarınızı çalıştıracak olan, pw Switch kablosu, sadece onu takarsanız da sistem açılır.

O 4 kablo haricinde pw SW- reset SW- gibi kablolar var, anakartın sağ altında beyaz olan kısımda, neyi nereye takacağınız yazar, bilgisayarınızı çalıştıracak olan, pw Switch kablosu, sadece onu takarsanız da sistem açılır.
Herkese teşekkür ederim hocalarım, sag taraftakı 4 kablodan değiştirdim yerini panel kısmına takım anakartın çalıştı. 3 Saatdir uğraşıyordum şükür , ancak şimdide işlemci fanı bir çok yavaş çalışıyor birden hızlanıyor araba sesi gibi normalmi bu ? i7-4770 işlemcim bile daha az sesliydi

Herkese teşekkür ederim hocalarım, sag taraftakı 4 kablodan değiştirdim yerini panel kısmına takım anakartın çalıştı. 3 Saatdir uğraşıyordum şükür, ancak şimdi de işlemci fanı birçok yavaş çalışıyor birden hızlanıyor araba sesi gibi normal mi bu? i7-4770 işlemcim bile daha az sesliydi

O ses normal sanırım. Benim kuzenin 12100F fanı da aynı bu şekil.

Yeni konular

Geri
Yukarı