Çözüldü PDF dosayısını EPUB dosyasına çevirme

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

LastikUsman

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar bunu sağlıklı bir şekilde nasıl yapabilirim? Online çevirici (Convertio) ile denedim çok bozuk okunmaz bir hâle getirdi.
PDF dosyasının her sayfası fotoğraf hâlinde de elimde var, o hâlde dönüştürsem daha iyi bir sonuç alır mıyım?
Arkadaşlar beceremedim PNG hâlinden de EPUB yapamadım.
Dostlar anlatıyorum:
Eğer PDF dosyanızda fotoğraflar varsa, hele hele fotoğrafların üstünde yazı varsa PDF'den EPUB yapınca dosya bozuluyor. Bir şekilde edit ile vs. düzeltiliyordur bence ama ben onu bilmiyorum. Biraz zahmetli ama işe yarar bir yöntem buldum.

İlk önce eğer PDF dosyanızın sayfa sayısı çok fazla ise bu yöntem eziyet olur size, uyarmadı demeyin.

1- PDF dosyanızın her bir sayfasını PNG dosyasına dönüştürüyoruz. Bu sayfadan yapabilirsiniz: Convert PDF to PNG Online
2- Her bir PNG dosyasını EPUB dosyasına dönüştürüyoruz. Bu sayfadan yapabilirsiniz: PNG EPUB Çevirme (Online ve ücretsiz) — Convertio
Not: Bu sayfa bedava olarak sadece 10 tane dosya çeviriyor günlük, üyelik almanızı istiyor fazlası için. Başka sitelerden düzgün çeviren bulamadım. Burada bahsetmeyeceğim ama üyelik almadan illegal yollarla da bunu yapabilirsiniz.
3- Ardından bu sayfadan da her bir EPUB dosyasını koyup tek bir dosya hâline getiriyorsunuz: Merge EPUB, merge multiple EPUB files into one EPUB file - Online Converter
Not 2: Bu sayfada aynı anda 4 dosyayı birleştiriyor. 1, 2, 3 ve 4. sayfayı birleştirince sayfayı yenileyin. Ardından 1, 2, 3 ve 4. sayfanın dosyası ile 5, 6 ve 7. sayfayı birleştirin ve böyle devam edin yapabilirsiniz.

Böylece bitmiş oldu :D

Son düzenleme:

Geri
Yukarı