PDF okuyucu olarak kullanmak için eski iPad alınır mı?

mami1234

Kilopat
Yer
Kayseri
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sarı sitede 500TL bandında eski çalışır durumda ekranı temiz IPad'ler mevcut. Bunları sadece PDF kitap okumak için işaretleme yapmak için kullanmayı düşünüyorum. Mantıklı mıdır? iPad Mini 1 veya iPad 3 gibi cihazlar. Uygulama inmediğini YouTube vs olmadığını biliyorum, e-kitap okuyucu mantığında günde 1-2 saat kullanmak için soruyorum.

Hocam herhangi bir şey yapmayacağım sadece dümdüz ekranda ben yazı okuyacağım kasacağını biliyorum ama herhangi bir uygulama indirmeyi dahi düşünmüyorum yine de kullanan birisi cevaplarsa çok daha açıklayıcı olur

Hocam konudan bağımsız ama Kindle'lara baktım şimdi PDF için falan daha kullanışlı olur diye ama en az 5 binden başlıyor şaka mı bunlar? Alt tarafı dümdüz ekransın sen ya 5000 TL'lik ne yapıyor olabilirsin.

Hocam konudan bağımsız ama Kindle'lara baktım şimdi PDF için falan daha kullanışlı olur diye ama en az 5 binden başlıyor şaka mı bunlar? Alt tarafı dümdüz ekransın sen ya 5000 TL'lik ne yapıyor olabilirsin.
Evet hocam kindle bakmaya başladım önce markaların hepsine baktım hatta amazon'un dokunmatik ışıksız olanlarına dahi. 1100 liradan aşağı bulamadım. O yüzden böyle bir şey düşündüm

İpad 4 buldum bu arada seviyeyi yükselttik.

Son düzenleme:
Merhaba bende PDF okumak için iPad mini 1 kullanıyorum. iOS sürümü 9.3.5 ise PDF okuyucu uygulaması bile çok yavaş ve hantal. Bu yüzden alacaksanız iOS 8.4.1 olmasına dikkat edin veya versiyonunu düşürün. Safari her siteye girmez, bu yüzden indireceğiniz PDF'ler bazen zor olabilir. Onun dışında books uygulamasından PDF'lerinizi okuyabilirsiniz.

Merhaba bende PDF okumak için iPad mini 1 kullanıyorum. iOS sürümü 9.3.5 ise PDF okuyucu uygulaması bile çok yavaş ve hantal. Bu yüzden alacaksanız iOS 8.4.1 olmasına dikkat edin veya versiyonunu düşürün. Safari her siteye girmez, bu yüzden indireceğiniz PDF'ler bazen zor olabilir. Onun dışında books uygulamasından PDF'lerinizi okuyabilirsiniz.
Hocam teşekkür ederim sadece google drive'a girse yeter bana bahsettiğiniz ios sürümlerinde pdf üzerinde işaretleme yapabiliyor musunuz acaba? Bir de cihazınızın sarjı ne kadar gidiyor acaba

Hocam teşekkür ederim sadece Google Drive'a girse yeter bana bahsettiğiniz iOS sürümlerinde PDF üzerinde işaretleme yapabiliyor musunuz acaba? Bir de cihazınızın sarjı ne kadar gidiyor acaba

İşaretleme maalesef yapamıyoruz. Özellik olarak sadece sözcük tanımlaması mevcut. Google Drive'a giriş yapılamıyor, sayfa ilerlemiyor. Şarjı günde iki saat kullanırsanız 4 gün dayanıyor. Ekran kapalı şekilde șarj kolay kolay bitmiyor.

Dosya Ekleri

• 20240422_155836.jpg
    20240422_155836.jpg
    204,6 KB · Görüntüleme: 10

Geri
Yukarı