PDF renk dönüştürme

G3258

Kilopat
Makaleler
5
Elimdeki PDF dosyalarının beyaz olan arka planını siyah, metni beyaz yapmam gerek. Uzun süre bilgisayara baktığım için siyah arka plan üzerine beyaz metin gözümü rahatlatacaktır. Bunu yapmanın yolu nedir? Bir rehber var mı?

Elimdeki PDF dosyalarının beyaz olan arka planını siyah, metni beyaz yapmam gerek. Uzun süre bilgisayara baktığım için siyah arka plan üzerine beyaz metin gözümü rahatlatacaktır. Bunu yapmanın yolu nedir? Bir rehber var mı?
Mobilde guzsl bir uygulama kullanıyordum kısa süre önce renk olayını ayarlayabiliyordu biraz bakarsanız yardımcı olur diye düşünüyorum bende bakayım bulabilirsem yeniden söylerim size.

Mobilde orijinal Adobe Acrobat Reader uygulamasının gece modu özelliği mevcut. Fakat masaüstünde orijinal Adobe Acrobat Reader uygulamalarında gece modu bulunmuyor. Bu sebeple orijinal uygulamalarla bunu yapmanız mümkün değil. Alternatif programlarda var mıdır emin değilim.

Bana lazım olan gece modu değil, PDF'teki renkleri dönüştürüp onuda PDF dosyası olarak export etmem gerek. Çünkü PDF üzerine yazı yazıyorum kalemle.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı