Çizimi logoya dönüştürme

217099

Kilopat
Makaleler
5
Yer
‏‏‏‏‏‏‏‏
373123
373124

Arkadaşlar bu çizimi logoya çevirebilir misiniz? Instagram’da görmüştüm acaba Sosyal’de profesyonel kişilerden boş zamanında yapan birisi olursa çok sevinirim. Video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Gördüğünüz gibi en başta kağıda çizdiği tilkinin yüzünün yarısıyla yapıyor. Attığım fotoğrafı da biraz renklendirip (istediğiniz renkle) gönderebilir misiniz ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum tam olarak nasıl bir şey istediğini yaz (renkler vs.) müsat olunca yapayım.
Dediğim gibi o çizimin daha düz halini ve yeşil, mavi, kırmızı renkler bulunsun. Çizgilerin dış tarafları siyah olsun köşeler de biraz keskin olsun gerisini kafana göre yap. Steam profil resmi için kullanmak istiyorum. Teşekkür ederim bu arada.

Onu nasıl yapacağım bilmiyorum :/ .

O zaman şimdi cetvel vb. yardımı ile çizsem, bilgisayarda da Paint ile onları birleştirip göndersem yapması daha da kolaylaşır mı ?
Eğer çok fonksiyonlu bir yazıcınız varsa üstteki kapağı açın ve camın üstüne koyup, yazıcınızın yazılımı ile tarayın. Yoksa, her hangi bir kırtasiye, matbaa ya da internet kafe yapabilir. :)

Dediğim gibi o çizimin daha düz halini ve yeşil, mavi, kırmızı renkler bulunsun. Çizgilerin dış tarafları siyah olsun köşeler de biraz keskin olsun gerisini kafana göre yap. Steam profil resmi için kullanmak istiyorum. Teşekkür ederim bu arada.

Buyur, hangisini istersen onu kullan

373344
373345
373346

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı