Çizimi logoya dönüştürme

Bu = ? :) Birde en sevdiğniz bir veya bir kaç hayvan söyleyebilirseniz bir kaç şey daha ekleyebilirim.

IMG_2220.JPG

Bu :) . Telefondan yapıyorum alıntılamayı bulamadım. Malum güncelleme gelmiyor İOS’a :D .

Renkler beğendiğiniz gibi mi? Hayvan öneriniz var mı yoksa kafamdan mı yapayım. Klasik kartal/kurt/van kedisi v.s :) Birde vektörel çiziyorum ben logo'yu her yere,her boyutta*, sınırsız büyüklükte ve küçüklükte ekleyebilir, baskı olarak istediğiniz yere baskı alabilirsiniz.
*=Pixel bozulması olmadan
Not: Size her iki formatta da atacağım ''.eps'' olan vektörel çizimdir. Tüm Adobe programlarında düzenlenebilir ve baskı içindir.Diğer resim formatlarıda biliyorsunuz zaten.

Son düzenleme:
Renkler beğendiğiniz gibi mi? Hayvan öneriniz var mı yoksa kafamdan mı yapayım. Klasik kartal/kurt/van kedisi v.s :) Birde vektörel çiziyorum ben logo'yu her yere,her boyutta*, sınırsız büyüklükte ve küçüklükte ekleyebilir, baskı olarak istediğiniz yere baskı alabilirsiniz.
*=Pixel bozulması olmadan
Not: Size her iki formatta da atacağım ''.eps'' olan vektörel çizimdir. Tüm Adobe programlarında düzenlenebilir ve baskı içindir.Diğer resim formatlarıda biliyorsunuz zaten.

Hocam bir kartal ekleyebilirsiniz. Çok güzel olur. Renklere de neon görünümü verebilir misiniz ? Kırmızı, mavi karışık olursa güzel olur.

Sorun değil onun bir benzeri de var bir bakın en son hangisini neon olarak yapayım bir de Neon Olan herşeyin yanına mı ekliyeyim yoksa sadece o logoyumu Neon yapayım ?
LAST.JPG

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı