Peak Games'in satılması hakkında ne düşünüyorsunuz

onrcmr

Hectopat
Evet arkadaşlar peak Games tam anlamıyla yerli olmasa da yakın zamanda satıldı daha önce de birçok oyun firmamız satıldı ya da oyunları alınıp fahiş fiyatlara bizlere geri satıldı. Şimdi forumda korsan oyun için yüzlerce konu açılmış bu durumda hala oyun almayı savunmak ne kadar doğru. Biz neden marka olunca hemen coşuyoruz adamın kendi Mali elbet satar ama bu kafayla bizler nasıl rekabet edebiliriz dünya ile.
Özellikle @Recep Baltaş ve @Burak Alkan sizlerden bu konu hakkında bir söyleşi beklerim kendi adıma.
Teşekkürler. Paranın kölesi olmayı ne zaman bırakacağız:)

Son düzenleme:
İyi bir fiyata satıldı ancak ben satılmasından yana değilim.dediğiniz gibi 1 2 sonra bunu yine bize fahiş fiyatlarla geçirecekler. Bu birazda ülkesel bir sorun yani alan şirket Çin'in ve dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Tencent'dir. Oyun pazarında Çin dünyaya üstünlük kurmaya çalışıyor bence.

Ben satmasını doğru karşılıyorum zaten yatırımın asıl amacı bu; kendini geliştirmek için daha büyük sermayeler bulmak. Umarım parayı iyi kullanırlar, tatilde vs. yemeyip tekrar yatırım için kullanırlar.

İyi bir fiyata satıldı ancak ben satılmasından yana değilim.dediğiniz gibi 1 2 sonra bunu yine bize fahiş fiyatlarla geçirecekler. Bu birazda ülkesel bir sorun yani alan şirket Çin'in ve dünyanın en büyük oyun şirketlerinden biri olan Tencent'dir. Oyun pazarında Çin dünyaya üstünlük kurmaya çalışıyor bence.

Bu değil birçok yazılım firmamız böyle böyle gitti yemek sepeti de gitti mesela.

Bu değil birçok yazılım firmamız böyle böyle gitti yemek sepeti de gitti mesela.

Evet. Bu Türk insanın geninde var galiba 2 yıl şirket büyüyor sonra bir gün adam geliyor al sana 500 milyon ver bana şirketi.Her ne kadar cüzi miktarda para verilse de satılmasından yana değilim.

Geri
Yukarı