Peaq televizyon Türkiye'de hangi adla satılıyor?

Ümit Şahin87

Hectopat
Yer
Afyonkarahisar
Daha fazla  
Meslek
Web Tasarım
Merhaba, Peaq PQ50FMN252 televizyon aldım ama henüz gelmedi aklımda soru işareti var, Almanya Peaq web sitesinde aldığım model yok acaba Türkiye'deki insanlara Peaq diye Sunny mi satıyorlar? Örneğin Grundig de aslında Arçelik üretiyor Türkiye'de kapitalizm çok tuhaf bul karayı al parayı kapitalizmi.

PEAQ-PQ50FMN252.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, Peaq PQ50FMN252 televizyon aldım ama henüz gelmedi aklımda soru işareti var, Almanya Peaq web sitesinde aldığım model yok acaba Türkiye'deki insanlara Peaq diye Sunny mi satıyorlar? Örneğin Grundig de aslında Arçelik üretiyor Türkiye'de kapitalizm çok tuhaf bul karayı al parayı kapitalizmi.

Eki Görüntüle 2056933
Grundig'in bize özel Arçelik olması gibi bir durum yok. Tamamı Koç'a ait bir marka yıllardır Grundig. Peaq'i bilemiyorum ama Nordmende, İrlandalı mı ne bir firmanın fakat Mehmet Atmaca lisansını alıp bizim ülkede Nordmende diye yine Onvo üretimi yapıyor.

Eki Görüntüle 2056933
Peaq'e baktım. Atmaca'nın (Mehmet olmayanın).

Son düzenleme:
Grundig'in bize özel Arçelik olması gibi bir durum yok. Tamamı Koç'a ait bir marka yıllardır Grundig. Peaq'i bilemiyorum ama Nordmende, İrlandalı mı ne bir firmanın fakat Mehmet Atmaca lisansını alıp bizim ülkede Nordmende diye yine Onvo üretimi yapıyor.

Peaq'e baktım. Atmaca'nın (Mehmet olmayanın).
Atmaca grup mu?

Evet ama normal olan. Mehmet Atmaca Elektronik değil (Onvo'nun sahibi olan). Sunny'in sahibi olan Atmaca Elektronik. Aile içi anlaşmazlık yüzünden böyle iki ayrı şirket oldular.
Yerli malı yani...

Sizce hata mı yaptım? Bütçe en fazla 11 bin liraydı... İade edeyim mi?

Media Markt Tech Arena 'da Peaq Televizyonları inceliyoruz! Adlı videoda yazdığım yorum: Televizyon geldi videoda VA diyor ama televizyon TFT panel hangi ayarı yapsam renkler hep bulanık elbette OLED kalitesi beklemiyordum ama çok berbat TFT panel diye de iade almazlar elimde kaldı çok üzgünüm.

Video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı