Çözüldü Peek özelliğini özetleyen yazılım veya Regedit var mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
2
Merhaba,

İlk defa Windows 7 ile hayatımıza giren Peek özelliği Windows 11'de kaldırıldı. Peek özelliğini bilmeyenler için hemen hatırlatayım, hemen sağ alt köşede saatin hemen sağındaki alana fare imlecini getirdiğimizde eğer pencereler açıksa peek özelliği devreye giriyordu ve masaüstünü görüntüleyebiliyorduk. Bu özelliği ben çok kullanırdım, kaldırılmasını çok anlamsız buluyorum. Bu durumu düzelten bir yazılım veya Regedit kaydı vs. var mı?

Çözüm
Evet tam olarak bundan bahsediyorum, kimse anlayamamış. Masaüstü önizlemeden bahsediyorum. Bunun için github'da bir zamazingo var mı?
Böyle bir şey buldum bi dikdörtgen çıkarıyor onu sağ alta getirip kaydediyorsunuz ardından fareyi oraya getirince masaüstünü önizleyebiliyorsunuz.
Gerçekten çok saçma bir hareket kaldırılması. Kısayolu "Windows + D" çalışıyor mu bilmiyorum Windows 11'de.

Bu özellikten mi bahsediyorsunuz?
Ekran görüntüsü 2022-03-16 045951.png

asasa.png

Arkadaş fareyi köşedeki yere getirince masaüstünü önizlemeden bahsediyor tıklayıp masaüstüne gitmekten değil. Dosya aktarımı için bunu kullanabilirsiniz:

Son düzenleme:
Arkadaş fareyi köşedeki yere getirince masaüstünü önizlemeden bahsediyor tıklayıp masaüstüne gitmekten değil. Dosya aktarımı için bunu kullanabilirsiniz:
Evet tam olarak bundan bahsediyorum, kimse anlayamamış. Masaüstü önizlemeden bahsediyorum. Bunun için github'da bir zamazingo var mı?

Böyle bir şey buldum bi dikdörtgen çıkarıyor onu sağ alta getirip kaydediyorsunuz ardından fareyi oraya getirince masaüstünü önizleyebiliyorsunuz.

Çözüm

Geri
Yukarı