Regedit açılmıyor

Çok özür diliyorum dedi Windows'u baştan yükledi şu an güncelleme duruyor ama cihaz çok kasıyor kaldırmaya çalışıyorum.
Demek istediğinizi tam anlayamadım kurulu olduğu yerde 120 GB yakın boş alan var. Ayrıyeten kurulu olduğu yerde 200GB kapasiteli oyun var. Yapabilir miyim dediğiniz işlemi?

Windows 11 ISO dosyasını indirsem Google'dan en son ki olanı bilgilerim gitmeden yükleme yapabilir miyim geri Windows 10'a da geçebilirim eğer sorunum düzelicekse.

Dediğim gibi, Windows kurulum ekranında bu bilgisayarı onarın gibi bir seçenek var. Ona basarak devam edebilirsiniz. Ama verilerinizin kalıcılığı konusunda kesin bir şey söyleyemem.

Dediğim gibi, Windows kurulum ekranında bu bilgisayarı onarın gibi bir seçenek var. Ona basarak devam edebilirsiniz. Ama verilerinizin kalıcılığı konusunda kesin bir şey söyleyemem.
Çoğunu denedim sonuç alamadım güncel hali bu şekilde

Dosya Ekleri

• IMG_20211230_235357.jpg
    IMG_20211230_235357.jpg
    187,4 KB · Görüntüleme: 25
Çok özür diliyorum Windowsu baştan yükledi şuan güncelleme duruyor ama cihaz çok kasıyor kaldırmaya çalışıyorum.
Demek istediğinizi tam anlayamadım kurulu olduğu yerde 120 GB yakın boş alan var. Ayriyeten kurulu olduğu yerde 200gb kapasiteli oyun var. Yapabilir miyim dediğiniz işlemi ?
Hocam oyunları da kurtaracaksanız alan yetmez zaten.
Windows 11 ISO dosyasını indirsem Google'dan en son ki olanı bilgilerim gitmeden yükleme yapabilir miyim geri Windows 10 a da geçebilirim eğer sorunum düzelicekse
Yazdırıp onarma seçeneğini deneyebilirsiniz ama pek düzeleceğini sanmıyorum. Diğer türlü bilgileriniz gitmeden tekrardan Windows'u kurmak istiyorsanız bunu yapamazsınız.
Çoğunu denedim sonuç alamadım güncel hali bu şekilde
Hocam Windows iyice kötü olmuş, Windows 11 kurulu fakat görev çubuğu Windows 10'dan kalmış. Onun dışında sistem programları da zarar görmüş.

Hocam oyunları da kurtaracaksanız alan yetmez zaten.

Yazdırıp onarma seçeneğini deneyebilirsiniz ama pek düzeleceğini sanmıyorum. Diğer türlü bilgileriniz gitmeden tekrardan Windows'u kurmak istiyorsanız bunu yapamazsınız.

Hocam Windows iyice kötü olmuş, Windows 11 kurulu fakat görev çubuğu Windows 10'dan kalmış. Onun dışında sistem programları da zarar görmüş.
Sıfırlayayım o zaman yapıcak Bir şey yok dosyalardan kurtarabildiğimi nasıl kurtarırım şuan hardiske bir şey atamıyorum

Hocam direkt Windows kurmadan şöyle de harddiske dosya atabilirsiniz.

1- Windows kurulum USB'sinden sistemi başlatın.
2- Shift + F10'a basıp regedit yazıp enterlayın.
3- Sol üstten Gözat'a basıp Al ya da Ver'e basın. (Seçenekler böyleydi sanırım tam hatırlamıyorum.)
4- Önünüze Windows Gezgini gelecektir, oradan Windows kurulu olan diski bulup dosyalarınızı kopyalayıp harddiske atabilirsiniz.

Geri yükleme diyince Windows 7 ye geri yüklüyor sadece ve yanlış görmediysem açılmıyor normalde Windows basınca açılan kısım Windows 8.1 inki olmuş
Karışık var mı abi
Var
Yükle
Oldu sinirlerim bozuldu gerçekten sabah 8 den beri uğraşınca kafa kalmıyor

3- Sol üstten Gözat'a basıp Al ya da Ver'e basın. (Seçenekler böyleydi sanırım tam hatırlamıyorum.)
4- Önünüze Windows Gezgini gelecektir, oradan Windows kurulu olan diski bulup dosyalarınızı kopyalayıp harddiske atabilirsiniz.
Tamamdır flaşta Windows 10 kurulu yeni yükledim Windows 11 kurayım mi yoksa öyle kalsın mı

Hocam flash'a kurulu olan Windows'un sürümü pek önemli değil dosya atmak için. (Tabii Windows XP de olmasın). Bu dediklerimi diski sıfırlayıp Windows'u kurmadan önce yapın.

CMD ye SFC /scannow komutunu girin.
Girdim bir şey yükleniyor gibi yüzde tamamlandı % not perform regies operation tarzı bir yazı çıktı bir şey olmadı

Al a da basılıyor ver e de basılıyor

Geri
Yukarı