Peerblock güvenli midir?

Peaky Blinders

Hectopat
Makaleler
5
Yer
Ordu/Altınordu
Merhaba arkadaşlar az önce torrent dosyalar güvenli midir diye bakıyordum peerblock diye bir uygulama önerdiler. Galiba yazıda öyle yazıyordu. Bende size sorayım dedim. Arkadaşlar gerçekten güvenli mi? Ben şu an Kaspersky kullanıyorum bedava olanında o uygulamanın ne olduğunu ve nereden indirebilirim güvenli bir şekilde anlatır mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şu an Kaspersky kullanıyorum bedava olanında o uygulamanın ne olduğunu ve nereden indirebilirim güvenli bir şekilde anlatır mısınız?

PeerBlock bir "firewall". Kendi veritabanında olan yasaklı IP adreslerinden gelen verileri engeller. Tamamen güvenilir. HTTP, PTP ile gelen tehditlerden korunma sağlamak için tasarlanan program.

Hocam hiçbir Torrent dosya güvenli değildir. Forum olarak önermiyoruz.

"Sad Linux and BSD ISO file noises".

Hocam ücretli olan filmi ücretsiz izleyince legal mi oluyor?
Torrenti illegal işler için kullanıyorsan ve biliyorsan Wikipedi sitesine de bak vakit bulunca ;)

Torrent genelde büyük boyutlu dosyaları transfer etmek için tasarlandı.

Torrent illegal değildir! Şunu artık anlayın!

Torrent sadece illegal işler için kullanılımıyor.
Hocam ben o amaç için kullanılacak diye düşündüm üzgünüm genellikle arkadaşlar bedava Office proglamları, filmler vs. için kullandığı için.
Torrenti illegal işler için kullanıyorsan ve biliyorsan Wikipedi sitesine de bak vakit bulunca ;)

Torrent genelde büyük boyutlu dosyaları transfer etmek için tasarlandı.
Hocam belirttiğim gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı