Pegatron H36FF BIOS Güncelleme

Yahu hiçbir yerde bulamadım Casper h36ff BIOS updateyi. Benimki de bu arkadaşla aynı laptop. AIDA64'e felan gerek yok. Her şey aynı. Casper bayisine girdim laptopumun sürümü y0k. İnternetten baktım h36ff ile ilgili hiçbir kaynak yok. Ekran kartım çalışmıyor n'apacağımı bilemedim. Acil yazın bu sonucu bulana kadar. Ben de dediklerinizi yaptım ama Casper h36fd BIOS güncelleme yapınca arkadaşla aynı hatayı veriyor. Benimki de onunki ile aynı model. Her şeyi aynı bi IMEI numarası farklı... İki bilgiayarda da mı aynı sorun olur yahu. 3 aydır bu sorunu deli gibi araştırıyorum. Casper harbi pişmanlığın daniskası galiba haa..

Son düzenleyen: Moderatör:
O zaman cevap yazmaya da gerek yok.
Tamam AIDA64 raporunu çıkaracağım. Sen de çözümü bulacak mısın usta? Bekle raporu veriyorum sana. Bilgisayar kendini aida64 raporunu çıkarınca kitliyor diye gerek yok dedim ben. Şu BIOS sürümünü bulayım da başka bir şeye gerek yok. Ekran kartı kod 43 hatası veriyor.
Ama Intel'i ve ekran kartını devre dışı bırakıyorum. Ekran kartını tekrar etkinleştirince çalışıyor.
upload_2017-6-9_16-1-57.png
upload_2017-6-9_16-0-43.png
upload_2017-6-9_16-1-12.png

Dosya Ekleri

• upload_2017-6-9_15-59-30.png
    upload_2017-6-9_15-59-30.png
    46,1 KB · Görüntüleme: 93
Son düzenleyen: Moderatör:
Tamam, Aida64 raporunu çıkaracağım. Sen de çözümü bulabilecek misin usta?
Bulurum diye birşey söylenmedi, gerek yok dediğiniz için bende çözüm varsa da, vermeye gerek yok anlamında söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı