Pegatron IPMIP-GS sistemi canlandırmak için ekran kartı değişimi

Technopat'ta birçok kişinin benim baktığım fiyatlardan daha ucuza aldığını gördüm parçaları böyle bir imkan var mıdır peki yoksa sadece o kişilere özel bir durum mudur?

Diğer internet sitelerinden alışveriş yapmayı güvenli bulmuyoruz herhalde... Ben hiç internetten alışveriş yapmıyorum da o açıdan...
Eğer internetten alışveriş yapacak olursam zaten yurtdışında çok cüzi fiyatlara no-name yüksek özellikli kartlar var hakikaten o parayı riske atmaya değeceğini düşünüyorum...

Teknoloji ürünleri söz konusu olduğunda sanal pazar akılda soru işareti bırakıyor her zaman. Ben güvenemiyorum.
Ayrıca kartı aldık diyelim, ya sorun çıkarsa. O zaman "Hocam bunda sıkıntı var alın bir bakın" diyecek bir mağaza ya da servis desteği arayacaksınız.

Şimdi baktım da vatan bilgisayarda haftasonu indirimini yakalarsak 400 liralık bir kart 280 liraya geliyor bu biraz garip değil mi o halde ben 400 liraya bu haftasonu indirimiyle "benim için" ütopik kartlar alabilirim... Bu mantığım doğru mudur?

Bir yere kadar doğrudur evet. 400tl'den 270'e düşüyor. 270 çok cazip. Ama o ürünün gerçek fiyatı 400 tl midir? Değildir. Ancak buna rağmen Vatan Bilgisayar gerçekten uygun ve güvenilir.
Asla ve asla haftaiçi alışveriş yapmamak kaydı ile (istisnalar olabilir)

Yani şu an ben vatan bilgisayardan 570 liralık bir kart bakabilirim ve indirime girdiğinde bunu alabilirim. Tabii ülkemizde hiçbir ürün değerinde fiyat etiketiyle satılmadığı için bunları geçtim ben... Ben bu kartı vatan bilgisayardan daha ucuz ve aynı güvenilirlikte bir yerde bulabiliceğimi düşünmüyorum eğer yanlışsam düzeltin lütfen...

Şu anki fiyatlar indirimli fiyatlardır. Ayrıca elbette başka bir yerde daha uygunu bulunur. Ama dedigim gibi sırtınızı yaslayacağınız, kartım bozuk çıkarsa n'aparım diye düşünmeyeceğiniz bir yere 20 tl fazla vermek kabul edilebilir. Şahsi görüşüm.

An itibariyle haftasonu indirimi var yani bundan daha düşük bir fiyata bulamayız vatan'da doğru mudur...

Dolar şu günlerde en düşük seviyede. Birkaç gün içinde tekrar yükselmesi bekleniyor. Bunu da hesaba katarsak evet doğrudur. Tabi ki istediğiniz ürün şok bir indirime girmez ya da Putin rahat durur ise. Sonuç olarak fiyat ve güvenilirlik konusunda Vatan.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı