Pegatron IPMIP-H55-GEN ve R7 260X Uyumlu mu?

JixSaw

Kilopat
Yer
Zonguldak
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar iyi forumlar.
Öncelikle sizlere bir sorum olacaktı. Pegatron IPMIP-H55-GEN anakarta Sapphire R7 260X veya Asus GTX750 Ti takılsa uyumluluk sorunu yaratır mı ? İşlemcim i3 550 CPU 3,20GHz. Cevaplarsanız sevinirim.

Not: PSU 250W gücünde

kaçlık bir psu yeterli olacaktır 750ti için birde bir arkadaş o anakarta o ekran kartını takamazsın demişti takabilir miyim?

400 veya 450 watt ve en az 80+ Bronze sertifikalı bir güç kaynağı rahatlıkla yeterli olacaktır. PCI Express slotu varsa tabii ki takabilirsin, ama 2.0 slot mu var 3.0 slot mu onu bilmiyorum internette bulamadım.

Pegatronlar genellikle "Bakkal amcaların" destekçisi, kendi yaptığı bilgisayarların ismini "Nirvana" koyup, aslında derdi kazık atmaktan başka bir şey bilmeyen, Kespır, Vestel gibi markaların hazır bilgisayarlarından çıkan, piyasadan kalkalı bayağı olmuş anakartlardır. Ve PCI-Express 1.0 kullanır.
Yani Titan serisi bir kartta taksan o kartın tam anlamıyla gücünü alamazsın. Ayrıca PSU yetmez. Düşünürsen, en fazla R7 250 tak. Fazlası gereksiz.

kaçlık bir psu yeterli olacaktır 750ti için birde bir arkadaş o anakarta o ekran kartını takamazsın demişti takabilir miyim?
Elbette her kartı takabilirsin.

pegatron ipmip-h55-gen bu anakart bende de var ben gt710 2gb ekran karti almak istiyorum sizce bi sorun olurmu
Sistem özelliklerim:
İntel i5 650
4gb ddr3
pegatron ipmip-h55-gen

Yeni konular

Geri
Yukarı