Pegatron IPXSB -H61 anakarta PCI kartı takılır mı?

Ruhadamaog

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Casper marka hazır bilgisayar sahibiyim. Kablo kirliliğinden dolayı kablosuz internet kullanmak istiyorum. USB adaptörlerden performans alamadığım için PCI kartı almak istiyorum. Anakartım: Pegatron IPXSB -H61. Bu karta PCI kartı takabilir miyim ? Uygun slot var mıdır kartı takabileceğim ve destekler mi ? Daha önce kullanan ya da bilgisi olan var mı ? Teşekkürler...

Son düzenleyen: Moderatör:
Kasanın içini açarsan ekran kartının üstteki pcie slotunu kapayıp kapamadığını görürsün. Bir de arka panelde ekran kartının çıkışlarının olduğu yerin üzerinde bir boş kısım daha olması gerekiyor. Kasayı açıp bakarsan daha kolay fikir edinebilirsin. Anlamıyorsan foto at bakalım.

Kasanın içini açarsan ekran kartının üstteki pcie slotunu kapayıp kapamadığını görürsün. Bir de arka panelde ekran kartının çıkışlarının olduğu yerin üzerinde bir boş kısım daha olması gerekiyor. Kasayı açıp bakarsan daha kolay fikir edinebilirsin. Anlamıyorsan foto at bakalım.
ilginize teşekkürler hocam.Şu an işyerindeyim yarın bakıp foto atacağım
İnternetten anakartımın resmini buldum hocam.
Pcıe slotu kırmızı ile işaretlediğim yer mi acaba ?

Dosya Ekleri

• mqj0GR.jpg
    mqj0GR.jpg
    71,2 KB · Görüntüleme: 100
  • mqj0GR.jpg
    mqj0GR.jpg
    71,6 KB · Görüntüleme: 90
Son düzenleme:
her mesajınız için ayrı ayrı teşekkür ederim çok yardımcı oldunuz..önerdiğiniz gibi aşağıda ki ürünü alacağım..
TL-WN881ND 300 Mbps N Kablosuz 2x2dBi Değiştirilebilir Antenli PCI Express Adaptör Tp-Link | Trendyol
Önermedim. Örnek olsun diye gösterdim. Daha ucuzunu bulabilirseniz onu alın.
Bir de kasanızda açıklık olduğundan emin olun. Siz içten kasanın arkasını da görecek şekilde bir foto atın. Ona göre alışverişi düşünürüz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı