Çözüldü Pegatron IPXSB H61 anakarta yeni nesil ekran kartı takabilir miyim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Repeprtra

Decapat
Bilgisayarımı bilgisayarcıdan zamanında almıştım anladığım kadarıyla bu anakarta maksimum 2xxx nesil Intel'ler kullanılıyormuş bende 3450 1155 soket tipli işlemci var. Bu da demek oluyor ki bana gelmeden güncellenmiş.

Soru 1: Yeni nesil ekran kartları takabilir miyim güç kaynağım OEM 300W dandik bir şey.
Soru 2: Anakart PCI Express 3.0 ekran kartları desteklemiyor PCI Express 2.0 ekran kartı alsam destekler mi? Mesela GT 1030 veya 1050 Ti.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki sizce RDR2 performansı ne olur 7850'nin.

7850'nin üst modeli 7870'in performansı bu 7850'yi sen düşün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
7850'nin üst modeli 7870'in performansı bu 7850'yi sen düşün.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam kısır döngüye giriyoruz, hazır mısınız? O anakarta RX 580 takılmıyor :(

Biliyorum şimdi baktım da 470'te takılmıyormuş :(

Ne dandik markaymış arkadaş. Ondan size öyle yazmıştım Pegatron anakarta değişik ekran kartı görünce.
Biliyorum şimdi baktım da 470'te takılmıyormuş :(

Hocam hem 7870'e hem 7850'ye baktım. İkisi de PCI-e 3.0 işin garibi araştırırsanız göreceksiniz ki PCI 3.0'da sıkıntı yaşatıyor bu anakart. Eğer 7850 çalıştıysa bence kendinizi şanslı saymalısınız.

Son düzenleme:
Ne dandik markaymış arkadaş. Ondan size öyle yazmıştım Pegatron anakarta değişik ekran kartı görünce.

Hocam hem 7870'e hem 7850'ye baktım. İkisi de PCI-e 3.0 işin garibi araştırırsanız göreceksiniz ki PCI 3.0'da sıkıntı yaşatıyor bu anakart. Eğer 7850 çalıştıysa bence kendinizi şanslı saymalısınız.

Evet şanlıydım 7850 bozulana kadar :(

Yeni konular

Geri
Yukarı