Pegatron IPXSB-H61 BIOS Nasıl Güncellenir?

EnesYay

Hectopat
Daha fazla  
1 hafta önce ekran kartı aldım. Taktığımda görüntü gelmiyordu, sitesinde minimum güç kaynağı 300 W yazıyor benim 250 W ama sorunun ondan olduğunu düşünmüyorum. Çünkü şu anki ekran kartım HD 6510 38W, GeForce GT 1030 kartı 30 W tüketiyor. Baktım BIOS güncellemesini yapmam gerekiyormuş. BIOS güncellemesini nasıl yaparım ya da bilgisayarcıya götürsem yapar mı?

Anakart: Pegatron IPXSB-H61

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne yazık ki piyasada ne kadar "2206" güncellemesi olduğu iddia edilse de herkesin elinde "2202" var , bu sitedeki arkadaşlar dahil. Sana lazım olan güncelleme "2206" güncellemesi fakat bunu yapabileceğin dosya internette bulunmuyor. Bilgisayarı Casper'dan almışsın sanırım, orayı aradığında yetkili servis de bu güncellemede sana yardımcı olamayacaklarını söyleyecektir. Üzgünüm.

Çözüm : Express 3.0 destekleyen bir ana kartı alman , tabi bunu yaptığında anakartın soketine göre işlemci de değişmen gerekebilir hatta kasanın boyuna göre kasanı veya ddr türüne göre ram değişmen de gerekebilir. Başın ağrıyacak biraz, geçmiş olsun.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı