Pegatron IPXSB-H61 GTX 1050Ti Çalıştırmama Sorunu

ErdemUtku

Hectopat
Daha fazla  
Öncelikle selam. GTX 1050Ti almıştım zamanında daha sonra arızalar falan oldu gidip değiştirdim yenisini aldım ancak anlamadığım şekilde Pegatron IPXSB-H61 anakartım ne hikmetse ekran kartını çalıştırmıyor. Eski ekran kartım olan AMD HD7350 takıyorum çalışıyor, ASUS GTX 1050Ti takıyorum çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
PSU'dan olabilir. Sizde de çok sınırlı bir Casper PSU vardır sanırım sıkıntı PSU değilse Pegatron'un rezil bir sürü nedeninden olabilir.

psu dan olduğunu sanmam 500 W 80 Plus bir psu aldım baktığımda çoğu kişi çalıştırmış ben de neden olmadı anlam veremiyorum

Pegatron anakartlar Foxconn'un kırması gibi birşey. Bu marka anakartlar yeni ekran kartlarında sıkıntı çıkarabiliyor. Ancak siz yine de ekran kartının çalıştığından emin olun. Ekran kartı çalışıyorsa tek çözüm yeni anakart.

Öncelikle selam. GTX 1050Ti almıştım zamanında daha sonra arızalar falan oldu gidip değiştirdim yenisini aldım ancak anlamadığım şekilde Pegatron IPXSB-H61 anakartım ne hikmetse ekran kartını çalıştırmıyor. Eski ekran kartım olan AMD HD7350 takıyorum çalışıyor, ASUS GTX 1050Ti takıyorum çalışmıyor. Yardımcı olursanız sevinirim.
Hocam ekran kartı çalıştı mı (1050 ti ) aynı sorunu bende yaşıyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı