Çözüldü Pegatron IPXSB-H61 i3 2120 için BIOS güncellemesi ister mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

concerta

Kilopat
Makaleler
11
1571575913893.png

Pegatron IPXSB-H61 bu anakartı bilen bilir her şeyde BIOS güncellemesi ister ama alacağım i3 2120 de BIOS güncellemesi ister mi? Ve yeni işlemciyi gördü okudu diyelim baştan temiz kurulum yapmam gerekecek mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Üçüncü nesil de destekliyor, onu takacak olsanız belki gerekebilirdi ama ikinci nesil için gerektiğini sanmıyorum. Buradaki arkadaş da i7-2600 ile kullandığını belirtmiş ve BIOS güncelleme de ek olarak anlatılmış.

Eki Görüntüle 450209
Pegatron IPXSB-H61 bu anakartı bilen bilir her şeyde BIOS güncellemesi ister ama alacağım i3 2120 de BIOS güncellemesi ister mi? Ve yeni işlemciyi gördü okudu diyelim baştan temiz kurulum yapmam gerekecek mi?
Bios güncellemesi zor. Aksi takdirde anakartı yakabilirsin. Biri bilen vardı. Yardımcı olur.

Üçüncü nesil de destekliyor, onu takacak olsanız belki gerekebilirdi ama ikinci nesil için gerektiğini sanmıyorum. Buradaki arkadaş da i7-2600 ile kullandığını belirtmiş ve BIOS güncelleme de ek olarak anlatılmış.

Çözüm

Yarın gidip alacağım i3 2120'yi işlemciyi takıp start verdikten sonra yapmam gereken bir şey var mı yoksa sistemin açılmasını beklemem lazım mı bir de yeni işlemci olduğu için format gerekir mi sisteme?

Yarın gidip alacağım i3 2120'yi işlemciyi takıp start verdikten sonra yapmam gereken bir şey var mı yoksa sistemin açılmasını beklemem lazım mı bir de yeni işlemci olduğu için format gerekir mi sisteme?
Açılıyorsa BIOS'u güncellemene gerek yok.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı