Pegatron IPXSB-H61 ile RX 560 uyumlu mu?

Sıfır olarak 1155 soket tipi anakart bulmanız çok zor. Temiz, ikinci el ürün almaya bakın.
Sıfırı olmayan bi anakartın yeni ekran kartlarında problem yaşatmaz mı dıyorsunuz? Sonucta ekran kartı ıcın anakart değiştiricem.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şimdi yaşatmaz derim problem çıkar mahcup olurum. Sonuç olarak ikinci el alacaksınız. Sıfır bütçenize uygun bulabilirseniz sıfır alın derim. Sıfırları için şuanda çok absürt fiyatları istemekteler. Bence bütçenizi biraz daha biriktirip elinizdekileri de satarak daha güncel bir sisteme geçin derim. Ya da ikinci el alacaksanız da deneyerek alın. Şehir dışı alacak olursanız da GET ile komisyon farkını vererek alın. Herhangi bir durumda iade edebilme imkanınız olsun. Tabiki almadan önce güzel araştırma yapın sıfırına yakın fiyat isteyecek çok arkadaşımız olacaktır.

O ürünlere bende bakmıştım fakat markaları hakkında hiç bir fikrim yok. Onlarda Pegatron gibilerse durduk yere iade etmek vs gibi durumlarla uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Umut birşey söylüyorsam son şeydir. Kendi kombinasyonlarınızı aklınızdan silin. Verdiğin anakartları incelemediğimizi mi sanıyorsunuz? Aklınıza gelmeyen yurtdışı seçenekleri bile araştırıldı sizin için iyi olmayacağı için son tavsiye verildi.
1155 sistemden çıkmanız lazım her halükarda. O yüzden söylediğim parçaları almanız gerekli.

Ben çıkmadım ama hala Çok iyi performans alıyorum bilmeden konuşmasak ?

İ7 3770K ile o senin 6. nesil İ5 ve İ3 leri karşılaştırsana bi bende ona göre haddimi bileyim !

Resmen adamı zora sokuyorsunuz 6. nesil alacak bütçesi olsa bakarmıydı hiç bu tür şeylere ?

Zaten murat beyin dedigini yapmam mumkun degil. Yola ekran karti diye ciktim anakart islemci osu busu cikti. Mevcut islemcimle yeni ekran kartlara sıkıntı yaratmayan bi anakart bulursam benim icin kafidir. Yoksa PC'ye dokunmayacağım.

Tavsiyem Z68-77 arası anakart çünkü günümüzün yeni donanımlarını tanıyan bir çok şey var. USB 3.0 gibi özelliklerden tutun daha bir sürü şey var ama 300 TL ile 500 arası değişiyor maalesef.

Ben çıkmadım ama hala çok iyi performans alıyorum bilmeden konuşmasak ?
Sen çok iyi sisteminle yola devam et. Sende büyük ihtimal Pegatron kullanıyorsun değil mi? Bilmeden konuşmasanız iyi olacak dediğiniz gibi.

Zaten Murat bey'in dediğini yapmam mumkun degil.
O zaman eski sistemlere mahkum olup daha çok para harcayacağınızı söyleyeyim, sonra keşke dediğini yapsaydım demeyin. Mümkün olmadığını söylemiyordun önceki mesajlarında? Yavaş yavaş parçaları alırım diyen siz değilmiydiniz?

Geri
Yukarı