Pegatron IPXSB H61 sistem yükseltme

ANIL BABA 66

Picopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar, ben sistemimi Update etmek istiyorum. Full değiştereceğim sanmayın, sadece işlemciyi ve ekran kartını değiştirmek istiyorum.

Anakart: Pegatron IPXSB h61.

İşlemci: Intel Pentium g840.

RAM: DDR3 4 GB tek modül RAM

Bu sistem için oyun odaklı nasıl bir Update yapabilirim?

Büyük ihtimalle Casper bir sistem. O anakart sıkıntılı. Kendisi bende vardı ve R7 250 ile siyah ekranda kalmıştı. BIOS update yapabilenler var. Çoğu okuduğum konuda anakart kullanılmaz hale geliyor diyorlar. Ben denemeye cesaret edemeyip sistemi satmıştım. İşlemci değişikliği konusunda bir fikrim yok.

Büyük ihtimalle Casper bir sistem. O anakart sıkıntılı. Kendisi bende vardı ve R7 250 ile siyah ekranda kalmıştı. BIOS update yapabilenler var. Çoğu okuduğum konuda anakart kullanılmaz hale geliyor diyorlar. Ben denemeye cesaret edemeyip sistemi satmıştım. İşlemci değişikliği konusunda bir fikrim yok.
O sisteme benzer Pegatron sistemde güç kaynağı değiştirmek isteyince monitöre görüntü gelmedi bende :D Allah kolaylıklar versin.

O sisteme benzer Pegatron sistemde güç kaynağı değiştirmek isteyince monitöre görüntü gelmedi bende :D Allah kolaylıklar versin.
Ben güç kaynağını değiştirmiştim. Ekran kartı sipariş ettiğimde sipariş edince hiç iade etmekle uğraşmadım. Ayrıca yeni PSU'yu takınca güç ışığı bile daha koyu bir şekilde yanıyordu :D .

Yeni konular

Geri
Yukarı