Pek Bilinmeyen Oyunlar

Etrafimda strateji denilince herkesin aklina AGE geliyor. Ben kac yildir Stronghold: Crusader 1 oynuyordum. 2'de HD 7350 kasiyordu. O yuzden sadece 1. Her karakterin kendine has ordu duzeni, kendine has taktikleri var. Birisi tarim yapar digeri zirh yapar kilic yapar asker guclendirir. Kimisi oyle sur ceker ki ne yapacagini sasirirdin. Eskiden kulelerde ki okculari okcular daha fazla menzili oldugu icin catapult pek ise yaramiyor. Balistalar sen daha saldiramadan ordunun yarisini yokediyor. Hizlica atli okculari basip Turan Taktigi yapmak. Boylece kral yalniz kalip krali olduruo savasi kazanabiliyorsun.

"Bullet Storm" oyununu söyler dururum herkese :) Biraz eski bir oyun ancak grafikleri hiç fena değil.
Hikayesinin yanı sıra oyunun fantastikliği can alıyor. İlk oynadığım zamanlar bırakamamıştım.
En az 3 defa sil baştan oynadım bu oyunu. Hikayesi de kısa değil, zevk veriyor.

Bullet Storm oynamayan hemen şimdi satın alsın oynasın diyorum kısacası.

Son düzenleme:
"Bullet Storm" oyununu söyler dururum herkese :) Biraz eski bir oyun ancak grafikleri hiç fena değil.
Hikayesinin yanı sıra oyunun fantastikliği can alıyor. İlk oynadığım zamanlar bırakamamıştım.
En az 3 defa sil baştan oynadım bu oyunu. Hikayesi de kısa değil, zevk veriyor.

Bullet Storm oynamayan hemen şimdi satın alsın oynasın diyorum kısacası.

Cidden güzel oyun. Oynadım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Size gelince, "Oyun İncelemeleri" kısmında bilinmedik oyunlar hakkında incelemeler yapıyorum. Oraya bir göz atabilirsiniz.

1)Fable: The Lost Chapters
2)Call of Cthulhu: Dark Corners of the Earth
3)Penumbra: Black Plague
4)Observer
5)To the Moon
6)F.E.A.R.
7)S.T.A.L.K.E.R.

Bunlar ilk aklıma gelenler.

Son düzenleme:
Daha önce oynamadıysan Dead Space serisini deneyebilirsin. MGS serisine de bakabilirsin( PP ya da GZ değil, daha önce ki yapıtlarını kastettim, dilersen diğer iki seriye de bakabilirsin; sana kalmış). İkisi de aslında pek bilinmeyen oyun değil :v

Etrafimda strateji denilince herkesin aklina AGE geliyor. Ben kac yildir Stronghold: Crusader 1 oynuyordum. 2'de HD 7350 kasiyordu. O yuzden sadece 1. Her karakterin kendine has ordu duzeni, kendine has taktikleri var. Birisi tarim yapar digeri zirh yapar kilic yapar asker guclendirir. Kimisi oyle sur ceker ki ne yapacagini sasirirdin. Eskiden kulelerde ki okculari okcular daha fazla menzili oldugu icin catapult pek ise yaramiyor. Balistalar sen daha saldiramadan ordunun yarisini yokediyor. Hizlica atli okculari basip Turan Taktigi yapmak. Boylece kral yalniz kalip krali olduruo savasi kazanabiliyorsun.
Strateji oyunları hiç beceremem ama oynamaktan zarar gelmez [emoji16]

General Mobile 4G Dual cihazımdan Technopat Sosyal mobil uygulaması kullanılarak gönderildi.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı