Pençe Kilit operasyonunda 6 askerimiz daha şehit oldu

İntikamı alınır ya da alınmaz gibisinden bir şey demiyorum. Hayatının baharındayken onlarca genç insanımız şehit oluyor. Neden? Neden bu terör hâlâ bitmiyor? Sorgulanması gereken asıl meseleler bunlar ve ne hikmetse şehit haberi verilirken de şu kadar teröristi etkisiz hâle getirdik haberi de veriliyor. Sence normal mi bu? Sorgulanması gereken çok mesele var da sorgulasak da hiçbir şey değişmeyecek.
Biz sorgulamayacağız da kim sorgulayacak? Göz boyamaya çalışıyorlar fakat sadece belli bir kitlenin gözünü boyayabilirler.
Milli yas ilan edilmeli kendi askerimiz şehit olurken yas yok elin gavuru filistine yas var böyle iş mi olur?
Milli yas ilan edilmeli görüşüne katılıyorum.

Araplar olsa yas falan ilan edilirdi ama soz konusu Türk oldugu icin gundeme gelmez.
Araplar için gözyaşı döken boykot için Twitter'da ağlaya ağlaya duygulananlar şehitlerimiz için tek bir gözyaşı dökmedi. Göz yaşını bırak yas ilan edilmedi diye Twitter'da duygulanmadılar bile.

Araplar için gözyaşı döken boykot için Twitter'da ağlaya ağlaya duygulananlar şehitlerimiz için tek bir gözyaşı dökmedi. Göz yaşını bırak yas ilan edilmedi diye Twitter'da duygulanmadılar bile.
Twitter'da tag açıp forumdakilerden destek alamaz mıyız yas ilan edilmesi için?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başımız sağolsun. Bu sehitlerimizin hakkını kim ödeyecek?
Allah Rahmet eylesin. Mekanları Cennet olsun.

Twitter'da tag açıp forumdakilerden destek alamaz mıyız yas ilan edilmesi için?
Elbette hocam seve seve hatta çağrı yapanlar var ama bir şey değişeceğini sanmam ülkeyide yönetenler Arap sevici galiba bir şey değişeceğini sanmam.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

100 yıl önce bu ülkeyi batıramadılar yok edemediler onların acısını çıkarıyorlar. Ama unuttukları bir şey var.
"Benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Turkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır."
Atatürk.

Elbette hocam seve seve hatta çağrı yapanlar var ama bir şey değişeceğini sanmam ülkeyide yönetenler Arap sevici galiba bir şey değişeceğini sanmam.
Kesinlikle ulusal yas ilan edilmeli. 12 vatan evladı şehit olan.

Geri
Yukarı