Pencereler görev çubuğunun önüne geçiyor

Foxie

Hectopat
Katılım
26 Ocak 2014
Mesajlar
398
Çözümler
4
Yer
Istanbul
Resimde görüldüğü gibi açtığım uygulama pencereleri görev çubuğunun önüne geçiyor ve aşırı sinir bozucu, görev çubuğunda boş bir yere tıklamam gerekiyor öne gelmesi için, Windows 11 orijinal ve güncel, bilgisayarda korsan hiçbir şey yok. Tam ekran uygulamalarda olmuyor, sadece pencere modunda oluyor.
Bunu nasıl çözebilirim?

1638220048730.png
 
KS
KS
Foxie

Foxie

Hectopat
Katılım
26 Ocak 2014
Mesajlar
398
Çözümler
4
Yer
Istanbul
Olur öyle arada.

Arada değil hep öyle. Bununla mı uğraşacağım sürekli? Gerçekten kötüymüş, zaten tekrar güncelleme var mı diye check yaptırdım, bir tane buldu yaptı, onu da beceremedi sorun oldu deyip yarıda kesti, şimdi de mavi ekran hatalarıyla boğuşuyorum 5dk açık kalamıyor sistem. Windows 10 döneceğim uğraşılmaz bununla.

Çözüldü, GeForce Experience uygulamasının ayarlar bölümünde oyun içi yer paylaşımını kapatmak gerekiyormuş. ALT+Z tuşlarıyla da açılıp kapanabiliyor.

Mavi ekran hataları ise yapılamayan Update ile alakalıydı muhtemelen. Araştırmalarım sonucu BIOS'a girip D.O.C.P kapattım, sonra tekrar Windows'a girip Update'i tekrar yaptım ve başarılı oldu, ardından BIOS'a girip D.O.C.P açtım ve sorunsuz kullanıyorum 30 dakikadır.

1638224551922.png
 
Son düzenleme:
Yukarı