Pentagon yetkilisi: Hava sahasında görülen UFO'lar uzaylı sondası olabilir

Captain Levi

Hectopat
Makaleler
10
Yer
Paradis
Pentagon'da tanımlanamayan uçan cisimleri (UFO) inceleyen gizli bir birimin başındaki yetkili, son zamanlarda ABD'nin hava sahasında görülen cisimlerin, uzaydaki bir "ana gemiden" dünya'yı incelemek üzere gönderilen uzaylı sondaları olabileceğini öne sürdü.

Kaynak

Çok ilginç şeyler oluyor, çıkan haberlerin doğruluğu şu anlık şüpheli ama koskoca pentagonun birkaç yıl önce UFO olaylarını kabul etmesi yüzünden içime büyük bir şüphe düşmedi değil.

Yanlış anlaşılmasın, her tanımlanamayan nesne uzaylı olmuyor, zaten bu yüzden UFO kelimesinin anlamı tanımlanamayan uçan nesne olarak geçiyor fakat havada inanılmaz hızlara ulaşıp o hızlarda ivme bile kaybetmeden manevra yapabilen herhangi bir teknolojimiz var mı bilmiyorum.

İki seçenekte korkutuyor, ancak bir diğeri daha çok korkutuyor, yer çekimini, sürtünme kuvvetini hiçe sayan bir yaşam formunun teknolojisi (kaldı ki sadece gözlem için gönderdikleri bir nesneyse) acaba ne tür savaş silahları içeriyordur, kolonici olabilirler, dost olabilirler, her ihtimal olabilir.

İki ihtimal de bir o kadar korkutucu, özellikle bir ay önce gerçekleşen peş peşe farklı ülkelerde yakın saatlerde görülen UFO olayları bayağı bayağı "aha geliyorlar" dedirtmişti.

Şu Amerikalı'ların UFO zırvalığını anlayamadım hala, uzayda bizden farklı canlılar olabileceğine inanıyorum fakat Amerikalı'ların düşündüğü gibi bizden aşırı gelişmiş olduklarına inanmıyorum.

Bir de neden bu uzaylılar hep Amerika'yı inceliyor. Onu da anlamadım gitti.

Yeni konular

Geri
Yukarı