Pentakill çalmak

Dostlar dün oynarken takımımızdaki jhin quadrakill aldı. Ben de hanı jhin ya 4 onun sayısı ya pentasını çaldım. Kendimi tam bir aptal gibi hissediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

PSN hesabı çalmaktan daha iyidir ufak bir suç için kendinizi aptal gibi hissetmek yerine savunun ya da pişmanlık duyup bir daha yapmamaya gayret edin.

Sorun yok demişler ama sorun var. Çalmamaya dikkat etmek gerek takım oyunu olabilir ama bireysel başarı da var bireysel olmasa ligler arasında takımca gezerdik bireysel lig olmazdı bahane uydurmasın kimse hırsızlığına.
Hepsini tek başına kestiyse sorun var ancak takımı sayesinde son vuruş attıysa sorun yok.

Var hocam var. Ayıptır yani salsa ne olacak sanki bir kill eksik olacak alt tarafı? Adamla aynı takımdasın bi zahmet pentasını sal da mutlu olsun herif
Şöyle bir durum var hocam. Adam penta alırsa yalnızca o mutlu oluyor ama çalarsa arkadaş diğer 4 kişi mutlu oluyor 😁
Bu arada hak veriyorum size

Şöyle bir durum var hocam. Adam penta alırsa yalnızca o mutlu oluyor ama çalarsa arkadaş diğer 4 kişi mutlu oluyor 😁
Bu arada hak veriyorum size
Diğer 4 kişi niye mutlu olsun hocam ben oyun sonunda kaybedeceğimiz kesinleştiğinde karşıdan birisi basede 4 kişiyi kestiyse kendim ölüyorum tamamlasın diye

Geri
Yukarı