Pentakill çalmak

SHER-LOCKED

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Dostlar dün oynarken takımımızdaki jhin quadrakill aldı. Ben de hanı Jhin ya 4 onun sayısı ya pentasını çaldım. Kendimi tam bir aptal gibi hissediyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:

mehmet.bilen

Decipat
En iyi cevaplar
5
CS de ne ACE'ler çalmadık ki. Bunlar büyütülecek şeyler değil. O an ortam gerilebilir lakin mücadele verdiyseniz çaba tartışılmaz. Yani tam gaz devam.

En iyi cevaplar
10
Yer
İzmit
Doğru. Penta çalmak veya vermemek aptallık. Dün bizim adam Nexus'un orada 4'te 4 atmıştı ve Ezreal'ı kovalıyordu. Ezreal penta salmamak için hem sıçra attı hem ileri atılma yeteneğini kullandı. Base'e ulaşınca en arkada bekledi. Ağır sövmüştüm.

En iyi cevaplar
7
Yer
IP Adresleri Bulduğum Malikane
Doğru. Penta çalmak veya vermemek aptallık. Dün bizim adam Nexus'un orada 4'te 4 atmıştı ve Ezreal'ı kovalıyordu. Ezreal penta salmamak için hem sıçra attı hem ileri atılma yeteneğini kullandı. Base'e ulaşınca en arkada bekledi. Ağır sövmüştüm.
Akışına bırakın penta atınca gram haz almıyorum.

KKA

Decapat
En iyi cevaplar
6
Yer
Ev veya İş herhalde
Zaten Penta atacak kadar iyi değilim. Çalsalar da kime kalmış.

PJTeor

Picopat
En iyi cevaplar
0
Sorun yok demişler ama sorun var. Çalmamaya dikkat etmek gerek takım oyunu olabilir ama bireysel başarı da var bireysel olmasa ligler arasında takımca gezerdik bireysel lig olmazdı bahane uydurmasın kimse hırsızlığına.

KS
SHER-LOCKED

SHER-LOCKED

Hectopat
En iyi cevaplar
5
Sorun yok demişler ama sorun var. Çalmamaya dikkat etmek gerek takım oyunu olabilir ama bireysel başarı da var bireysel olmasa ligler arasında takımca gezerdik bireysel lig olmazdı bahane uydurmasın kimse hırsızlığına.
Vallahi ben bahane uydurmuyorum bilerek çaldım.

• Hahaha
İfadeler: KKA