Satılık Pentium 4 HT Tabanlı Sistem

mesutcinar60

Kilopat
Daha fazla  
HP DC7600 YATAY KASA

İNTEL PENTİUM 4 HT 3.0 GHZ İŞLEMCİ

2 GB DDR2 RAM

256 MB ONBOARD EKRAN KARTI

WESTERN DİGİTAL 3.5 7200 RPM 500 GB İDE HDD WİNDOWS 7 64 BİT SİSTEM KURDUM İÇİNDE 178 GB BLURAY FILM+ADOBE CREATIVE SUITE 4 PROGRAMI VAR

40 GB SATA II HDD İÇİNDE WİNDOWS 7 32 BİT SİSTEM KURULU

74 GB IDE HDD 34 GB BOŞ KULLANILABİLİR ALAN

PCI-E EKRAN KARTI SLOTU MEVCUT

SUPER MULTI DVD ROM

AT&T BEYAZ ESKİ MODEL TEMİZ KLAVYE

17'' LCD DATRON MONİTÖR TEMİZ

WİNDOWS 7 ULTİMATE 32 BİT YÜKLÜ

FİYAT = 300 TL = SADECE KASA 200 TL ( ACİL )

Kasa tamamen sağlamdir. Metal kasa, ön kapak, plastik fan ve anakart temizliğini yaptim. Kasa süper soğutmali. Uygulamalarda kasma, donma gibi sorun yaşanmiyor. İnternetten video falan izlerken hafif takiliyor. İnternet hizi gayet iyidir. Harici ekran karti lazim. Low profile ekran karti takilabilir, DX 11 ekran kartlarini destekler. (Konuda yanlişlik varsa kusura bakmayin. 1 ay engel yemiştim yeni bitti.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer parça olarak satmayı düşünürseniz Ram ve 500 GB HDD 'ye talibim.

Kasaya müşteri çıktı kardeşim ram'lerde içinde satılacak , ama 500 hdd satılmayacak 75 tl istiyorum içinde film var ve adobe creative suite 4 programı var iso dosyası halinde .

Eğer parça olarak satmayı düşünürseniz Ram ve 500 GB HDD 'ye talibim.
Ram'in ikisi 512 mb biri 1 gb tek modül hepsini 25'e verebilirim 500 gb hdd ise 75 tl .

Sayın müsteriler biraz çabuk iletişim kurabilirsek sevinirim pc gitmeden elinizi çabuk tutun akşamları internete giremiyorum da sabahtan akşam yediye kadar müsaitim .

Kasaya müşteri çıktı kardeşim ram'lerde içinde satılacak , ama 500 hdd satılmayacak 75 tl istiyorum içinde film var ve adobe creative suite 4 programı var iso dosyası halinde .

Ram'in ikisi 512 mb biri 1 gb tek modül hepsini 25'e verebilirim 500 gb hdd ise 75 tl .

Sayın müsteriler biraz çabuk iletişim kurabilirsek sevinirim pc gitmeden elinizi çabuk tutun akşamları internete giremiyorum da sabahtan akşam yediye kadar müsaitim .
Teşekkürler kardeşim ama alamayacağım yinede teşekkürler iyi satışlar.

Çok mu geldi ki fiyat hdd'nin o kadar olmasının nedeni işindeki filmler ve program .

Tek hdd 60 tl yapabilirim zaten piyasa fiyatları öyle ikinci el olarak 1 tb 120-100 tl civarı ekran kartı lazım acil paraya ihtiyacım var .

Gündüz saatlerinde iletişim kuralım akşamları internet yok .

Biraz fazla geldi evet.Filmler Programlar ' a gerek yok benim için.Zaten format atacağım:D
Tek hdd 60 tl yapabilirim zaten piyasa fiyatları öyle ikinci el olarak 1 tb 120-100 tl civarı ekran kartı lazım acil paraya ihtiyacım var .

Gündüz saatlerinde iletişim kuralım akşamları internet yok .
Valla dostum minimum bu kadar düşürebilirim bilgisayar tamircisine gitsen bundan pahalı satıyorlar laptop hdd'sini 500 gb 130a almıştım 2.el :) .

Yeni konular

Geri
Yukarı