Pentium 4 sistem Copyright ekranında takılı kalıyor

ysen2390

Centipat
Daha fazla  
Nedir ne değildir hiçbir fikrimin olmadığı bu PC ekrana görüntü vermeme şikayetiyle bir akrabam tarafından bana getirildi. Açtım baktım RAM oturmamış o sorunu hallettik ve şu an görüntü var. Ama gene açılmıyor bu ekranda kalıyor. Nedir, ne değildir yardımcı olursanız çok sevinirim.(Güç verdikten hemen sonra 1 kere kısa bip sesi veriyor.)

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    108,5 KB · Görüntüleme: 21
  • image.jpg
    image.jpg
    149,7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleyen: Moderatör:
Fotoğrafa göre F1 basarsanız geçer ekranı. Klavyeyi görmüyor. USB klavye var ise eski tip olanlara geçin.

Nedir ne değildir hiçbir fikrimin olmadığı bu PC ekrana görüntü vermeme şikayetiyle bir akrabam tarafından bana getirildi. Açtım baktım RAM oturmamış o sorunu hallettik ve şu an görüntü var. Ama gene açılmıyor bu ekranda kalıyor. Nedir, ne değildir yardımcı olursanız çok sevinirim.(Güç verdikten hemen sonra 1 kere kısa bip sesi veriyor.)
1 bip sesi sistemin normal çalıştığının sekansı. Ekranda klavye girişi olmadığının uyarsını veriyor bios üzerinden bu hata mesajlarının uyarıları kapatılabilir.

1 bip sesi sistemin normal çalıştığının sekansı. Ekranda klavye girişi olmadığının uyarsını veriyor bios üzerinden bu hata mesajlarının uyarıları kapatılabilir.
Anakartta takılı olmayan bazı şeyler var nedir ne değildir önemlimidir yardımcı olurmusunuz?

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    79 KB · Görüntüleme: 10
Anakartta takılı olmayan bazı şeyler var nedir ne değildir önemlimidir yardımcı olurmusunuz?
Hocam kablolar ne işe yarıyor bilgim yok ama fotoğraftaki gibi girişlerin üstünde nereye takılacağı yazar. Altında çok küçük boyutlarda yazar o girişlere takın.

Dosya Ekleri

• oAVP4o.jpg
    oAVP4o.jpg
    281,6 KB · Görüntüleme: 13

Yeni konular

Geri
Yukarı