Pentium 4 Sistem Neden Kasıyor ?

library

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar ben Yusuf Oruk. Sistemimin özellikleri İntel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHZ işlemcim var arkadaşlar. Sonradan taktırdığım ekran kartı da var . AMD Radeon HD 6570 taktırdım. Ram de 3 gb dır. Onu da sonradan taktırdım . Kasayı hiç sormayın :( 10 yıllık. 230 wt gücü var. Ve asıl konu mt2 ye sistem gereksinimlerine baktığımda benim bilgisayarım onu kaldırıyor . Fakat oyunda 20 fps alamıyorum bile çok kasıyor arkadaşlar .Bu sistem yeniden ayağa kalkar mı ? Yoksa yeni bi sistem mi toplamalıyım . Az önce Assasın,s Creed Brotherhood oynadım ve ondada çok kasıyor ne yapmam lazım arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim . Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşınız.

Eski sistem olduğu için kasıyor. Yapacak bir şey yok maalesef. Emekli etme imkanınız var ise emekli edin sistemi artık. Linux kurmak işe yarar.

İşlemcinin oturduğu anakarta başka bi işlemci uyar mı ? Bilemiyorum. Yeni bir tane toplamak daha mantıklı gibi. Ekran kartınızı değiştirmeden başka bir sistem toplayabilirsin.

Neden anakarta uymazmi islemci ?

Gerci cok eski kasa anakartta cok eski olmalı . 230 vt gucu var yeni kasada mi almam lazim ?

Eh maalesef öyle. Oyun oynamak fantezi işi. Bütçeniz az ise bu sitenin sistem tavsiyelerine bakın uygun olanı alın. Benim P4 işlemcimi 2002 de almıştım. Şimdi depoda uyuyor. :) Artık işe yaramazlar.

Merhaba arkadaşlar ben Yusuf Oruk. Sistemimin özellikleri İntel(R) Pentium(R) 4 CPU 3.20 GHZ işlemcim var arkadaşlar. Sonradan taktırdığım ekran kartı da var . AMD Radeon HD 6570 taktırdım. Ram de 3 gb dır. Onu da sonradan taktırdım . Kasayı hiç sormayın :( 10 yıllık. 230 wt gücü var. Ve asıl konu mt2 ye sistem gereksinimlerine baktığımda benim bilgisayarım onu kaldırıyor . Fakat oyunda 20 fps alamıyorum bile çok kasıyor arkadaşlar .Bu sistem yeniden ayağa kalkar mı ? Yoksa yeni bi sistem mi toplamalıyım . Az önce Assasın,s Creed Brotherhood oynadım ve ondada çok kasıyor ne yapmam lazım arkadaşlar. Yardımcı olursanız sevinirim . Yorumlarda düşüncelerinizi paylaşınız.

benim tavsiyem sen o pc yi at pentium4 pc suan bendede var onun yerine sistem topluyorum şuan 2 çekirdekli bir işlemci olduğu için işlem hızı yavaş sen boşver pentiumu 4 çekirdekli 4 katmanlı i5 4690 k tak ayrıca bilgisayara istersen enson çıkan i7 işlemciyi tak oyunlarda fps yi sağlayan ekran kartıdır battlefield yada cs:go gibi fps oyunlar oynuyorsan RADEON HD serisi seni kurtarmaz çünki aynı resinin 5450 modeli bendede var ve bırak cs:go yu half-life 1 de pc can çekişiyor benim tavsiyem sistem topla

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı