Pentium 4 sistem Windows 11'i kaldırır mı?

"Halen P4 sistem kullanan yoktur ya" diye dalga geçiyordum, g.. oldum :D Windows XP haricinde veya linux haricinde hiç bir şey kullanmayın çok kasılır. Yada olmazsa Pentium dual core E5200 veya e7200 falan alın 10 TL'ye.

O sistem %99 agp ekran kartı soketli ve 478pinli işlemci soketi var. Çünkü FX5500 agp çıkışlı bir ekran kartı. Aynı zamanda SATA portu yoktur %99. O sisteme Windows XP olur. :D

O sistem %99 agp ekran kartı soketli ve 478pinli işlemci soketi var. Çünkü FX5500 agp çıkışlı bir ekran kartı. Aynı zamanda SATA portu yoktur %99. O sisteme Windows XP olur. :D
Artık hiç bir programın XP'ye desteği yok ya, deneme amaçlı kurmuştum chrome'u bile zar zor yükledim. Çoğu HTML5 websitesi açılamıyordu sanırım. Bence Linux mint kurulmalı.

Aynen öyle. Bunu bir arkadaşım verdi ilk aldığım da Windows XP di sonra 7 yaptim sonrada 10 hala 10 kullanıyorum.
En azından Pentium 4 631 yani 64 Bit destekleyen ilk ve son Pentium 4 yani Pentium 4'un sonuncu sürümü olsaydı belki yukseltebilirdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı