Pentium B960 PC'ye oyun için Windows 10 sürümü önerisi

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 11 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
Ben Windows 10 kurmak istiyorum ama FPS düşürüyor 70 FPS oynadığım oyunda 30 anca veriyor. Ama bir oyunda denenmişti. Şimdi 2 oyunda deneyeceğim sistemim.

4 GB RAM.
Pentium B960.
HDD 5400RPM.

Bunlar var hangi sürüm rahat çalıştırır? Mağaza vb. kullanacağım ama gerkesizleri kapatacağım.

Hocam 5400 RPM HDD ile Windows 10.. Açılana kadar 60 yaşında olursunuz Windows 8.1'e geçin güncel kalın. Ama isterseniz Xtreme Lite OS 10 sürümlerine bakabilirsiniz.

Bende yeni bir sistem topladım yani daha yeni geçtim Windows 10'a siz Home versionunu kursanız yeterlidir.

Üstünde oynanmış modlu sürümleri ve güncel olmayan eski sürümleri önermiyorum. Sürümler arasında pek bir fark yok Pro sürümü kurabilirsiniz ama 3 5 ek özelliği oluyor. Onlar da olmasın derseniz Home sürümünü öneririm. Ama ben olsam bu sisteme Windows 8.1 Pro kurar rahat rahat keyfime bakardım.

anım geçti . şuan 8.1 kullanıyorum mennunum hep mennundum. ama içimde windows 7 de daha iyi hissdiyorum . ama o kafadan çıkınca 8.1 daha iyi . oyun ,render de daha hızlı 8.1, 10 da ise hiç bişey yapmıyorum. sırf görünüşü hoşuma gidiyo diye kuruyorum. yoksa kurmam . peki 8.1 kalmammı daha iyi yoksa 7 mi yoksa 10 mu? ama sistemde hdd 5400 rpm var . acil cevap gelse sevinirim bu son formatım olabilir . baya bi zaman atmicam format . derslerin var baya teknolojik ve normal .

Geri
Yukarı