Pentium B960 sistemde Windows 10 kasar mı?

Benim eski notebookumda Intel Pentium B950 GT520M OC'li vardı sorunsuz kullandım ama benim RAM'im 12 GB'dı 4 GB bayağı sorun yaşatabilir zaten Windows 2, 5GB-3, 5GB gibi bir RAM kullanıyor onun dışında sorun olmuyor hatta CS:GO 30FPS-40FPS Valorant 60FPS-80FPS GTA V 30FPS-40FPS vb. oyunları oynayabildim.
Özet geçersem 4 GB RAM sorun yaşatır 4 GB veya 8 GB RAM takarsanız bir sorun kalmaz.

Ben bu sistem de yüksek FPS istiyorum ve video çekeceğim, evet imkansızı başaracağım ama lütfen akıcı olsun. Windows 10 akıcı olsun, hiç kasmasın RAM yesin ama lütfen saçma sapan Windows 10'lar olmasın. Tam anlamak istiyorum bir de performanslı olur mu? Windows 7 Home pre kullanıyorum, kasmıyor.
Bu dediğinizi Windows 10 ile yapmanız mümkün değil. Bu işlemci ile Windows 8.1 ile bile yapamazsın. Rahatlık için Windows 7.

Bu dediğinizi Windows 10 ile yapmanız mümkün değil. Bu işlemci ile Windows 8.1 ile bile yapamazsın. Rahatlık için Windows 7.
Anladım. Sağ olun hocalar iyi günler ama başka fikri olan varsa yazabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hevesinizi kırmak istemiyorum ama o sistemle video çekmek çok zor sadece Bandicam'ı açınca bile çok fazla kasar.

yani ben win 10 kurmayı önermiyonuzazla ytni o zamn cs go demişken benimkonum var ama 17 26 fps alıyorum ve ben bu laptopta en az en düşükte 50 den rahat almam lazım yani win 10 kurmayim bide hdd var

:(
anladım ben sağolun hocalar iyi günler ama başka fikri olan varsa yazaabilir
Ram+SSD takviyesiyle bence hem FPS hem hız artışı olur ram yetersiz çünkü 4GB.

Hevesinizi kırmak istemiyorum ama o sistemle video çekmek çok zor sadece Bandicam'ı açınca bile çok fazla kasar.
Hevesinizi kırmak istemiyorum ama o sistemle video çekmek çok zor sadece Bandicam'ı açınca bile çok fazla kasar.de
tmm malesef yapcak bişeyyok ama yani her insan yenilik ister bene bi şansımı deneeyim dedim denemesem iyi olur :(

tmm malesef yapcak bişeyyok ama yani her insan yenilik ister bene bi şansımı deneeyim dedim denemesem iyi olur :(
en iyisi bi format atın https://www.youtube.com/c/HanimişTeknoloji/videos bu kanaldaki fps arttırma videolarını uygulayın veya başka bir kanal fark etmez ben bu kanalı denediğim için bunu öneriyorum. bilgisayarınızın termal macun ve fan temizliğini yapın veya bi bilgisayarcıya yaptırın bilgisayar daha iyi bir performans vereceğine inanıyorum hala çok düşükse ekran kartına biraz hız aşırtma yaparız ama şimdilik yukarıda dediklerimi yapın sorun olursa sorabilirsiniz

en iyisi bi format atın https://www.youtube.com/c/HanimişTeknoloji/videos bu kanaldaki fps arttırma videolarını uygulayın veya başka bir kanal fark etmez ben bu kanalı denediğim için bunu öneriyorum. bilgisayarınızın termal macun ve fan temizliğini yapın veya bi bilgisayarcıya yaptırın bilgisayar daha iyi bir performans vereceğine inanıyorum hala çok düşükse ekran kartına biraz hız aşırtma yaparız ama şimdilik yukarıda dediklerimi yapın sorun olursa sorabilirsiniz
sağolhocam yapıp geliyorum

O sisteme Windows 8.1 Standart X64 kurun hocam Windows 10' da zorlanır bayağı.
tmm
yaptım abi orda win 7 de olanları yaptım da orda hepsini nerdeyse yapmıştım
hocalarım sağalun cevaplar için ben bunünkü birtane yorumda bile win 10 kasmaz diyen olmadı çyorum a win 10 kurmuyorum
arkadaşlar ben win 10 superlite kurdum hiç kasma yok akıcı ama fps kaybı çok büyük sıkıntı bu fps kaybı için yaptım bişeyler ama pek yaramadı yani ben bu illa win 7 kurcam ama şansı zorlicam arklar ben linux kurma kurarım ama çok oyun yok diye biliyorum linux bie beni alışamicağın bi ara yüze sahip ama onunda win gibi sürümğüvarsa ve arayüzü değişiyosa bi bakarım evt cevpe ları alayim acil yarın pazartesi acil yapmam lazım

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı