Pentium Core E5300 Windows 10 kaldırır mı?

Asilcanasil

Centipat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
bilmiyorum ve hiçbir yerde yazmıyor bende
Ekran kartı
amd radeon 5450
Anakart
intel
İşlemci
penitum dual-core E5300 2.60GHz 2.60 GHz
Merhaba arkadaşlar, size bir şey soracağım mesela birisi Windows 10 geçti diyelim ve sürümde lisans olmadığını düşünelim ve bunu da adam bilmiyor diyelim sonra 30 gün bilgisayarında oyun oynadı YouTube'da falan takıldı diyelim 30 gün sonra bilgisayarı mavi ekran falan yer mi ve tcn bir deneme sürümü gibi bir şey mi ve ben Windows 10 geçmek istiyorum ama hiçbir dosyamın gitmesini istemiyorum ve orijinal bir Windows 10 sürümü istiyorum bu arada 21H2 olsun ama hiçbir dosyam gitmesin ve tekrar eski sürüme döndüğümde dosyalarım yine gitmesin böyle bir şey mümkün mü? Bu arada yükseltmeden bahsetmiyorum normal yükseltmeden orijinal Windows 10 21H2 istiyorum ama dosyalarım gitmesin ve rahat bir şekilde eski sürüme dönmek istiyorum ve yine dosyalarım gitmesin mümkün mü mümkünse bana anlatır mısınız?

HDD varsa Windows 8.1, SSD varsa Windows 10 kurun. @408157 daha iyi bilebilir.
Merhaba arkadaşlar, size bir şey soracağım mesela birisi Windows 10 geçti diyelim ve sürümde lisans olmadığını düşünelim ve bunu da adam bilmiyor diyelim sonra 30 gün bilgisayarında oyun oynadı YouTube'da falan takıldı diyelim 30 gün sonra bilgisayarı mavi ekran falan yer mi ve tcn bir deneme sürümü gibi bir şey mi ve ben Windows 10 geçmek istiyorum ama hiçbir dosyamın gitmesini istemiyorum ve orijinal bir Windows 10 sürümü istiyorum bu arada 21H2 olsun ama hiçbir dosyam gitmesin ve tekrar eski sürüme döndüğümde dosyalarım yine gitmesin böyle bir şey mümkün mü? Bu arada yükseltmeden bahsetmiyorum normal yükseltmeden orijinal Windows 10 21H2 istiyorum ama dosyalarım gitmesin ve rahat bir şekilde eski sürüme dönmek istiyorum ve yine dosyalarım gitmesin mümkün mü mümkünse bana anlatır mısınız?

HDD varsa Windows 8.1, SSD varsa Windows 10 kurun. @408157 daha iyi bilebilir.

Ama bilmiyorum SSD mi HDD mi araştırdım bir sürü yere girdim bende yazmıyor CMD'den bile denedimn bende hiçbir şey yazmıyor. Ve ben Windows 8.1 kullanıyorum.

Buradaki linkten Windows yükseltme aracı ile yükseltebilirsiniz donanımınız uyumsuzsa kuruluma izin vermeyecektir, disklerinizi silmediğiniz veya biçimlendirmediğiniz sürece veri kaybına uğramayacaksınız.

Ben yükseltmek istemiyorum normal sıfırdan ypamak istiyorum ama dosyalarımın gitmesini istemiyorum yükseltme yapınca lisans istiyecek ve ben direkt lisanslı istiyorum.

Hocam sakın kurmayın bende E5200 var aynı hemen hemen zaten Windows 10'da aşırı düşük performans veriyor. Windows 8.1 Home sürümünü kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Ama bilmiyorum SSD mi HDD mi araştırdım bir sürü yere girdim bende yazmıyor CMD'den bile denedimn bende hiçbir şey yazmıyor. Ve ben Windows 8.1 kullanıyorum.

Ben yükseltmek istemiyorum normal sıfırdan ypamak istiyorum ama dosyalarımın gitmesini istemiyorum yükseltme yapınca lisans istiyecek ve ben direkt lisanslı istiyorum.
Dostum ha sıfır ha yükselttin bir şey fark etmiyor.

Aygıt yöneticisine girin ve disk sürücüleri bölümünü atın.
Ok.

1662030443201-png.1503238

Dostum ha sıfır ha yükselttin bir şey fark etmiyor.

Ama yükseltince direkt lisanslı olmuyor ve çoğu lisans çalışmıyor yani otomatik lisanslı istiyorum bir de dosyalarım gitmesin.

Hocam sakın kurmayın bende E5200 var aynı hemen hemen zaten Windows 10'da aşırı düşük performans veriyor. Windows 8.1 Home sürümünü kullanıyorum çok memnunum tavsiye ederim.

Yok ben 1 kere kurdum hiçbir sıkıntı olmuyor kasma falan da olmuyor ama sadece mavi ekran yemişti oda lisanssız olduğu için mi bilmiyorum 30 günlük deneme kullandığım için mi bilmiyorum.

Dosya Ekleri

• 1662030443201.png
    1662030443201.png
    169,9 KB · Görüntüleme: 62
Mavi ekran sebebinin lisans ile alakası yok, Windows dosyalarında sorun vardır.

Hayır birisi bana demişti lisansın olmadığı için 30 günlük deneme sürümüne geçirmiş dedi hatta fotoğraf attı tcn falan dedi 30 gün bitince sen şifreyi girerken mavi ekran verdi dedi ve ben şifreyi girerken PC dondu sonra mavi ekran geldi.

Yeni konular

Geri
Yukarı