Pentium Dual-Core CPU E6700 Sisteme uygun Anakart önerisi

xmrhkn

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar benim elimde yaklaşık 510 TL var ve bununla pcme upgrade yapmak istiyorum. Öncelikle pcmin özellikleri:

Ati Radeon HD5570 1 GB
Pentium (R) Dual-Core CPU E6700 @ 3.20GHz
4 GB RAM
Biostar P4M900-M7 FE

Ben anakartı değiştiricem ve yanında ekran kartı yada işlemci alacağım. Sizce ekran kartı mı işlemci mi daha kötü durumda? Anakart önerebilirmisiniz bu yukarıdaki ekran kartını ve işlemciyi destekleyen ayrıca işlemci veya ekran kartı alacağım için onuda desteklemesini istiyorum aklınızda birşeyler varsa yazarmısınız en fazla 510 tl tutucak şekilde. Şimdiden yazan herkese teşekkürler anlatamamış olabilirim detaylı anlatmamı isterseniz tekrar yazarım kusura bakmayın aceyele geldi pek iyi yazamadım. İyi günler

Yazının nedenini anlamadım belki artı yönleri vardırda ben alışmışım pcme tek isteğim şu beni sınırlayan anakart yerine daha iyi bir anakart alıp üzerine kalan parayla ekran kartı veya işlemci almak. Keşke biraz bekleseymişim razer electra bwu13 g300 falan almayıp adam gibi ekran kartı işlemci anakart alsaymışım ama geçti artık işte :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı