Pentium E2180 Sistem Upgrade

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Onur Çavuş

Hectopat
Bir League of Legends oyuncusuyum. Düşük FPS lerde oyunu oynayabiliyorum ve tabii ki internette gezinirken kasmalar oluyor.
300 TL civarı bi fiyata bilgisayarın performansını biraz da olsa arttırmak ve sistemin rahatlamasını istiyorum.

Sistemimi yazayım:

• CPU: Intel Pentium E2180 @ 2.00GHz Dual CPU
  • RAM: 1,00GB İkili-Kanal DDR2 @ 333MHz
  • ANAKART: Foxconn 45CMX/45GMX/45CMX-K (Socket 775)
  • EKRAN KARTI: Intel 82945G Express Chipset Family (Foxconn) (ONBOARD)
  • HARDDISK: 149GB SAMSUNG HD161HJ ATA Device (SATA) (Ek olarak kullanmadıgım 320 gblik tak tak sesler çıkaran yeni bir harddisk var)

Speccy programından gördüklerim bunlar :) 300-350 TL civarı bir fiyata sistemi biraz daha iyilemek performansı biraz daha iyileştirmek istiyorum. Şu anda yeni bir pc alıncak durum yok. Amaç LoL'de FPS yi arttırabilmek. Önerilerinizi bekliyorum, iyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tavsiyem, az daha biriktirip; işlemci, RAM ve anakart yenilemesi yapmanız.

Tablet alman daha mantıklı olacaktır.

Sıfırdan sistem toplamalısın.

Sıfırdan sistem toplamalısın.

Düşündüğüm şey 2.el parçalar almaktı aslında. Ve bu parçaların anakart, işlemci, ram ve ekran kartı olarak düşünüyorum. Uygun fiyatta bunların hepsini bulabilirsem sınırımı biraz aşabilirim.

Düşündüğüm şey 2.el parçalar almaktı aslında. Ve bu parçaların anakart, işlemci, ram ve ekran kartı olarak düşünüyorum. Uygun fiyatta bunların hepsini bulabilirsem sınırımı biraz aşabilirim.

Parçaları uygun fiyata bulabilirsen al :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı