Pentium E6500 İşlemci ile R7 240 Sorun Yaratır mı?

Ege_1903

Kilopat
Daha fazla  
Öncelikle selam gençler.

ATI Radeon 4300/4500 Series
2 GB RAM
Pentium(R) Dual-Core CPU E6500 @ 2.93GHz, 2 çekirdek
Foxcon G41MXE Ana kart
320 GB HDD
300W Power Supply

Ben bu sisteme
4GB RAM ve
MSI R7 240 DDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran kartı eklemek istiyorum, sizce sorun çıkarır mı? Veya darboğaz yapar mı?

Bu arada bilgisayar 7 senelik.

Seninle tıpa tıp aynı bilgisayara sahibim. Yapmaz. Ancak RAM seçiminde aynı RAMler'i seçmeye özen göster. Exper bilgisayar, değil mi?
Casper bilgisiyarım

Dikkat dikkat Foxcon G41MXE Ana kartınız varsa ekstra bir ekran kartı takmayın çünkü ddr2 :D ben R7 240 takdım darboğaz yapdı siz dikkat edin :D

Bende aynı işlemciye sahibim. Şuan anakart modelini hatırlayamıyorum. Ancak o ekran kartı ile ben 1080 de yüksek ve orta ayarda oyun oynayabiliyorum. İyi bir FPS alıyorum. Tabi oynadığım oyunlar güncel değil. Genellikle Left4Dead2, CS GO, PES 2012 - 2013, NSF Hot Pursuit. Neyse darboğazlık yapar ise kardeşim eğer o zaman anakart uyumluluğuna bak şuan sıfır olarak 50TL intel core 2 E8400 modelleri satılıyor. O zaman darboğazlık sorunu biraz daha ortadan kalkar. Şahsen ben almayı düşünüyorum. O zaman R7 240 alacağına 250 serisini alırsın. Arada performans artışı olur.

Intel Core2 Duo E8400 3ghz Çift Çekirdek İşlemci - n11.com

Anakart' ım PCI yolu var ona taktım ama bu kart pcı express 3.0 Destekler. Ve benim kartım bu yolu DESTEKLEMİYOR !!! G41MXE Olan arkadaşlar varsa İşine yarayabilir

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı