Pentium E6500 sistem Valorant kaldırır mı?

İşletim sistemi
Windows 7

mertelos

Decapat
Daha fazla  
RAM
4GB
SSD veya HDD modeli
80 GB HDD
Ekran kartı
EAH5450
Anakart
DDR3 Anakart
İşlemci
E6500
Arkadaşlar dün başka bir kasadan söktüm. Modeli EAH5450 soğutucu fanı yokmuş dün de çok ısındığı için ekran kartını aldığım kasadaki normal fanı koydum, altına daha az ısınıyor. Kaldırır mı? İşlemci Intel Pentium Dual Core E6500.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani dostum 30-40FPS arası alırsın düşük ayarlarda çünkü işlemci ve düşük RAM birinden biri iyi olsaydı kurartıardı biraz ama dene bakalım.

FPS'de artış olur ama yine de ekran kartınız zayıf olduğu için FPS'iniz düşük olur.
Zaten ekran kartım yoktu dün babamla işe gittik iş yerinin komşusunun bilgisayarıydı bozukmuş bende aldım parçalarını söktüm ddr 2 bu sistem bendeki ddr 3 o yüzden ramlari alamadım güç düğmesine basıyorum çalışmıyor dün şansa bi kabloyu yamulltum azıcık döndü işlemci fanı birde güç kaynağının pervanesi azıcık hareket etti o neden olur güç kaynağıyla alakası var mı?

Zaten ekran kartım yoktu dün babamla işe gittik iş yerinin komşusunun bilgisayarıydı bozukmuş bende aldım parçalarını söktüm DDR 2 bu sistem bendeki DDR 3 o yüzden RAM'lari alamadım güç düğmesine basıyorum çalışmıyor dün şansa bir kabloyu yamulltum azıcık döndü işlemci fanı bir de güç kaynağının pervanesi azıcık hareket etti o neden olur güç kaynağıyla alakası var mı?

Güç düğmesine bastın çalışmıyor ve kablo ile oynadın çalıştı ise güç kaynağını değiştir düzelir ama dediğim gibi çok bir şey alamssın.

Geri
Yukarı