Pentium E6500 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
800

durmus eren

Decapat
Yer
Seyhan/Adana
Daha fazla  
Konu başlıktaki gibi.

• Intel Pentium Dual Core e6500.
  • 4 GB RAM.
  • Intel G41 Express chipset.

Bu arada bir şey daha soracagım ekran kartım dahili mi? Yoksa ayrı mı? Bilmiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ekran kartınız dahili, anakart modelini söylerseniz ona göre işlemci ve ekran kartı önerisi yapacağım.

Anakart h61 ddr3 1155 pin alacağım bayram tatilinde i5 3550 düşünüyorum suanki anakart g41t m7
Hocam o sistemi güncellemek ölü yatırım olur eğer bütçeniz varsa yeni sisteme geçmeye çalışınız bütçeniz yoksa burda uprade önerileri veririz.
Konu başlıktaki gibi.

• Intel Pentium Dual Core e6500.
  • 4 GB RAM.
  • Intel G41 Express chipset.

Bu arada bir şey daha soracagım ekran kartım dahili mi? Yoksa ayrı mı? Bilmiyorum.
Hocam 800tl'ye r7 250 bulunabiliyor ama ram'i yapabiliyorsanız 8gb yapmanız oyun performansını arttırcaktır.

E4500 kullanıyorum. G41 Gigabyte anakart, 8 GB DDR3 RAM ve GT740 2 GB DDR5'li ekran kartı var. Bir de 120 GB SSD. Şu an işimi görüyor. Satmak istediğimde hakaret düzeyinde fiyat verdiklerinden hala kullanıyorum.

Hocam o sistemi güncellemek ölü yatırım olur eğer bütçeniz varsa yeni sisteme geçmeye çalışınız bütçeniz yoksa burada uprade önerileri veririz.

Hocam 800TL'ye R7 250 bulunabiliyor ama RAM'i yapabiliyorsanız 8 GB yapmanız oyun performansını arttırcaktır.

Tamamdır hocam eyvallah bir Update öneri verebilir misin anakart da değişmek istiyorum 8 GB yetmez oynadıgım oyunlara yani sistem 2000 bütçem var LoL 120 FPS + alsın yeter Valorant oynatabilsin sistem.

Geri
Yukarı