Pentium E6500 sisteme ekran kartı önerisi

Bütçe
800
eyvallah kral bu sistemi toplamak istemezdim ama mecbur 30 fps de oynamak istemiyorum çok sağol iftara dogru öneri yaparsın
Hocam ben uprade değil sistem direk topladım😁 o fiyata ve fiyat performans.
Not:ikinci el ürün alırken dikkat et bozuk çıkmasın ve ben pazarlıksız fiyatlarını aldım pazarlık ile dahada maliyeti düşürebilirsin.
İşlemci:
gtx1050ti'a kadar besleyebilir işlemci ama ben bu bütçede farklı ekran kartı kullandım.
Ekran kartı:
Anakart:

Ram:

Psu:(çok emin değilim ama bütçe kalırsa 500watt 80plus bronze bir psu alman daha iyi olur)

Elindeki bütçe ile toplayabileceğim en iyi sistem bu psu alternatif ilanları koycam ama bu sistem parçalarını yazıp psu yetermi diye konu açsanız daha iyi olur.

Bu bilgisiyar ile dediğiniz oyunları çok rahat oynarsınız bir de ikinci el kasa al ucuza içine kur sistemi mükemmel olur umarım yardımcı olmuşumdur .
Not:Bir konu daha açıp psu'nun yeterliliği parçaların uyumunu sorup son bi kez emin olun inşallah en kısa zamanda güzel bir bilgisiyarın olur .

Hocam ben uprade değil sistem direk topladım😁 o fiyata ve fiyat performans.
Not: İkinci el ürün alırken dikkat et bozuk çıkmasın ve ben pazarlıksız fiyatlarını aldım pazarlık ile daha da maliyeti düşürebilirsin.
İşlemci:
GTX1050 Ti'a kadar besleyebilir işlemci ama ben bu bütçede farklı ekran kartı kullandım.
Ekran kartı:
Anakart:

RAM:

PSU:(çok emin değilim ama bütçe kalırsa 500watt 80Plus Bronze bir PSU alman daha iyi olur)

Elindeki bütçe ile toplayabileceğim en iyi sistem bu PSU alternatif ilanları koyacağım ama bu sistem parçalarını yazıp PSU yeter mi diye konu açsanız daha iyi olur.

Bu bilgisayar ile dediğiniz oyunları çok rahat oynarsınız bir de ikinci el kasa al ucuza içine kur sistemi mükemmel olur umarım yardımcı olmuşumdur.
Not: Bir konu daha açıp PSU'nun yeterliliği parçaların uyumunu sorup son bir kez emin olun inşallah en kısa zamanda güzel bir bilgisayarın olur.

Hocam adamın kralısınız 2 şey soracagım o anakart 8x8 RAM destekliyor mu yoksa maximum 8 mi?
2. si LoL'de Valorant'ta vs düşük ayarlarda kaç FPS alırım tahmini değer? 300W PSU yeterli mi?

Hocam adamın kralısınız 2 şey soracagım o anakart 8x8 RAM destekliyor mu yoksa maximum 8 mi?
2. si LoL'de Valorant'ta vs düşük ayarlarda kaç FPS alırım tahmini değer? 300W PSU yeterli mi?
Hocam ekran kartının tdb'si biraz yüksek o yüzden kaliteli bir 500 w almalısınız elinizdekileri satıp ekstra bütçe elde edebilirsiniz ram 2x8gb desteklemiyebilir ama anakartın sitesinden bakmak lazım ama 2x4gb ilede yüksek performans alırsınız bu arada aynı fiyata daha iyi ekran kartı buldum şimdi onun linkini atıyorum.Dikkat etmeniz gereken psu 300w yetmez malesef.

Bu ekran kartına dair oyun testleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yani bu testten 5fps falan daha düşük fps alırsın ama bu sistem en düşük ayarlarda cyberpunk bile açar 30fps.

Hocam ekran kartının tdb'si biraz yüksek o yüzden kaliteli bir 500 w almalısınız elinizdekileri satıp ekstra bütçe elde edebilirsiniz ram 2x8gb desteklemiyebilir ama anakartın sitesinden bakmak lazım ama 2x4gb ilede yüksek performans alırsınız bu arada aynı fiyata daha iyi ekran kartı buldum şimdi onun linkini atıyorum.Dikkat etmeniz gereken psu 300w yetmez malesef.

Bu ekran kartına dair oyun testleri:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yani bu testten 5fps falan daha düşük fps alırsın ama bu sistem en düşük ayarlarda cyberpunk bile açar 30fps.
anakartın sitesine baktım 8gb yazıyor sence valo minecraft lol left4 gibi oyunlarda yeterli mi bu arada yazdıgınız sistemi alsam ekran kartsız açar mı pc ? ekran kartını yaz ayına erteleyeceğim öğrenciyim o yüzden biraz maddi sıkıntı yaşıyorum

Hocam bu arada anakarta baktım maalesef 8gb ram destekliyor ama sıkıntı çok çıkmaz düşük ayarlarda çoğu oyunu akıcı bir şekilde oynatır işlemciyi xeon3440 seçmemin sebebi ileride anakartı değiştirirsin 4 kanallı anakart alırsın bir 4+4 ram ekleyip basit bir overclock ile rx570'e kadar besler .

Hocam bu arada anakarta baktım maalesef 8 GB RAM destekliyor ama sıkıntı çok çıkmaz düşük ayarlarda çoğu oyunu akıcı bir şekilde oynatır işlemciyi XEON3440 seçmemin sebebi ileride anakartı değiştirirsin 4 kanallı anakart alırsın bir 4+4 RAM ekleyip basit bir overclock ile RX570'e kadar besler.

Kral adamsınız sizi biraz daha yorucağım kusura bakmayın akşam akşam i5 3550 ile mi daha iyi oynanır yoksa Xeon 3440 mı hangisi daha iyidir kusura bakmayın cidden bu işleri pek bilmiyoreum.

anakartın sitesine baktım 8gb yazıyor sence valo minecraft lol left4 gibi oyunlarda yeterli mi bu arada yazdıgınız sistemi alsam ekran kartsız açar mı pc ? ekran kartını yaz ayına erteleyeceğim öğrenciyim o yüzden biraz maddi sıkıntı yaşıyorum
Hocam işlemcinin dahili gpu'su bulunmuyor maalesef ekran kartı lazım eğer ekran kartını alırsanız dediğiniz oyunları oynayabilirsiniz.

Geri
Yukarı