Pentium E6700 sistemde SFM 5 FPS veriyor

AMİN5665

Centipat
Daha fazla  
Selam. Olayın başlaması şöyle: SFM'ye giriyorum map yükleme yerine kadar her şey normal. Map yükleyince 5-6dk 4-5 FPS alıyorum sonra düzeliyor ama 1 dakika falan sonra mavi ekran hatası veriyor.

2 GB RAM.
Pentium E6700 3.20 GHz işlemci.
Ekran kartı hafızam 782 MB.
32 Bit sistem türü.
Windows 7

Tamam sistem çok kötü ama en önemli ne değişmeli?

Son düzenleme:
Selam. Olayın başlaması şöyle: SFM'ye giriyorum map yükleme yerine kadar her şey normal. Map yükleyince 5-6dk 4-5 FPS alıyorum sonra düzeliyor ama 1 dakika falan sonra mavi ekran hatası veriyor.

82 GB RAM.
Pentium E6700 3.20 GHz işlemci.
Ekran kartı hafızam 782 MB.
32 Bit sistem türü.
Windows 7

Tamam sistem çok kötü ama en önemli ne değişmeli?

Ah be dostum kader mahku muyuz seninle :D aynı işlemci.

Dostum Letgo'dan işlemci bak 200-300 liraya 2.el i5 bulabiliyorsun bir işlemci çek 2.el ekran kartı al Letgo'dan aynı şekil daha sonra bilgisayarcıdan sıfır bir RAM al bir de soğutucu al mükemmelsin.

Şu an akraba ziyareti için azerbaycandayım burada yeni bir site öyrendim ve PC için ikinci el her şey var ve bulduğum işlemci soğutucu ve ekran kartı falan bunlar.

Ama benim ana kartim Gigabyte G41MT-ES2l bu anakart eski bu RAM falan bununla uyumlu olur mu?

Son düzenleme:
Şu an akraba ziyareti için azerbaycandayım burada yeni bir site öyrendim ve PC için ikinci el her şey var ve bulduğum işlemci soğutucu ve ekran kartı falan bunlar.

Ama benim ana kartim Gigabyte G41MT-ES2l bu anakart eski bu RAM falan bununla uyumlu olur mu?

Dostum yeni bir anakart alman lazım diyelim ki senin anakartın DDR3 kalkıpta DDR4 RAM takamazsın yuvaları farklı işlemci falan takabilirsin fakat iletişim tam gitmeyeceği için tam performans alamazsın yeni nesil parçalar için yeni nesil bir ekran kartı alman lazım, bak mesela senin anakartın yüksek ihtimalle DDR3 linkini koyduğun RAM DDR3 diyor bunu takabilirsin, gönderdiğin ekran kartı GDDR5 tabii ki takabilirsin DDR3 anakarta fakat uyumlu olmayacağı için tam performans alamazsın GDDR5 ekran kartı alırsan uyum sağlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı